Андрій Ярмоленко: «Грою задоволені, результатом - ні»

Динамо Київ 14 Вересня, 00:56 542
Андрій Ярмоленко: «Грою задоволені, результатом - ні»
Півзахисник київського «Динамо» - про поразку від «Наполі».
«По грі виглядали непогано, але результатом не задоволені. Перевагу не вдалося втримати, тому що, напевно, занадто швидко повірили у свій успіх. Забили гол, думали, ось воно так легко - заб'ємо другий, а в підсумку пропустили два м'ячі, які не сильно були логічними. Епізод з боковим арбітром? Тут все нормально. Потиснули один одному руки, нічого страшного (посміхається). Шотландець виявився міцним. Навіть нічого не відчув. Вважаю, що потрібно із високо піднятою головою йти далі. Вболівальники повинні бути задоволені грою. Так, результату немає, але гра, я думаю, сьогодні сподобалася всім. Прикро залишатися в меншості. Грати проти такої команди, як «Наполі», вдесятьох дуже важко. Якби червоної картки не було, глядачі б побачили в останні 20 хвилин дуже хороший футбол. Потрібно було набагато більше працювати. Не хотіли бігти всіма силами в атаку і потрапляти у полон. Команди такого типу, як «Наполі», добре шукають вільні зони і якраз цю зону, де вже не було Сидорчука, вони могли найти дуже швидко. Потрібно було грамотно оборонятися і виходити в атаку, але самі розумієте, що сили колись закінчуються.

На мою думку, суддя повинен був не давати другу жовту картку. Це дуже важливий матчі і у випадку, якщо у футболіста є вже жовта, мені здається, що від рішення показати ще одну краще утриматися.

Проблем із зіграністю з Макаренком немає. Вже так грали. Думаю, для нього це також не сильна проблема. Гра захисника що справа, що зліва сильно не відрізняється. Сьогодні ми краще виглядали, ніж у грі з «Шахтарем». Подивіться, як ми виходили із оборони в атаку, контролювали м'яч, знаходили вільні зони. Кулібалі? Він дуже сильний фізично, але проти таких мені вже доводилося грати.

Циганков виглядав непогано. Вважаю, що це майбутнє «Динамо». Спокійно зіграв, не по роках», - завершив Андрій Ярмоленко.