Віктор Коваленко: «У матчі з «Динамо» не футболісти були головними дійовими особами, а арбітр»

Динамо Київ 14 Вересня, 15:29 522
Віктор Коваленко: «У матчі з «Динамо» не футболісти були головними дійовими особами, а арбітр»
Хавбек «Шахтаря» прокоментував нічию з «Динамо» (1:1) та атмосферу в Харкові.
«Перші 20 хвилин у «Динамо» вийшли дуже хорошими і вони в цей відрізок часу зіграли краще: заробили пенальті та створили ще пару хороших моментів. Після цього гра трохи заспокоїлася, ми взяли м'яч під контроль і теж почали створювати моменти.

Звертали увагу, що в їхній грі можуть бути небезпечними стандарти, вони нам так вже забивали. Нам треба було якомога більше володіти м'ячем, грати на атаку і створювати моменти біля воріт суперника.

Ми і так добре розуміли, що рахунок не на нашу користь. Тому в будь-якому випадку треба було йти в атаку, хоча не можна було забувати і про оборону, щоб не пропустити другий гол. Другий тайм в результаті у нас вийшов хорошим, ми контролювали гру, йшли вперед і «Динамо» не створило жодного моменту.

У матчі з «Динамо» не футболісти були головними дійовими особами на полі, а саме арбітр. Він керував грою і вирішував, як трактувати моменти. Двоякі почуття, але не мені судити і оцінювати роботу рефері. Хоча навіть з лави запасних було видно, що рука Віди була не біля тулуба, а високо над головою.

Хочеться грати там, де на футбол будуть ходити вболівальники. Нашим уболівальникам і харків'янам потрібно висловити подяку за таку підтримку, яка була в Харкові. Можу тільки повторити слова нашого капітана Даріо Срни, що чи не вперше за 2,5 роки ми грали майже як вдома, при дуже теплій підтримці уболівальників», - цитує Коваленка MatchDay.