Динамо Київ 14 Вересня, 15:41 809
Олександр Мелащенко: «Сидорчук підвів колектив, а Ярмоленко нагадував тінь самого себе» | 19-27
Екс-нападник «Динамо» поділився враженнями від вчорашнього матчу киян із «Наполі» (1:2) в 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.
«Зрозуміло, що в першому матчі групового раунду Ліги чемпіонів «Динамо» навряд чи стало б ризикувати і йти вперед великими силами. Проте в дебюті поєдинку, аж до забитого м'яча, кияни показували непоганий футбол, а гол тільки повинен був додати впевненості підопічним Сергія Реброва. Однак грубі помилки в обороні і дві гольові пробоїни привели, в принципі, до нелогічного результату після першого тайму. Більш того, з психологічної точки зору дуже неприємно пропускати гол у роздягальню...

Виходячи на другий тайм в ролі сторони, що відіграється, «біло-сині» зобов'язані були збільшити темп, змусити суперника відійти на свою половину поля, нагнітати обстановку біля воріт Рейни, проте чогось конструктивного у господарів не вийшло.

А після видалення Сидорчука, який підвів колектив у найбільш невідповідний момент, у «Динамо» справи пішли геть погано. Так, вони намагалися атакувати, але здалося, що в очах футболістів не було вогника. Той же Ярмоленко нагадував тінь самого себе. Хорошу нагоду забити лідер команди мав під завісу матчу, коли був призначений штрафний в 22-х метрах від воріт, але шанс був втрачений.

Втім, не будемо посипати голову попелом, оскільки зіграно тільки перший тур, тим більше, що в паралельному матчі нашої групи «Бенфіка» і «Бешикташ» зіграли внічию, а це зі стратегічної точки зору непоганий результат для киян. Тепер дуже важливий матч для динамівців відбудеться через два тижні в Туреччині. І якщо вдасться там виступити гідно, то шанси на вихід з групи у «біло-синіх» лише підвищаться», - розповів Мелащенко газеті «Команда».