Герой футбольного дня. Сергій Сидорчук

Динамо Київ 15 Вересня, 09:33 478
Герой футбольного дня. Сергій Сидорчук
Програвати прикро завжди, програвати через безглузду, дитячу, непотрібну помилку – прикро вдвічі більше. Особливо в матчі, рівень відповідальності якого досягає максимальної позначки.

«Динамо» у цій групі Лізі чемпіонів розраховує на успіх, - конкурувати доводиться не з грандами калібру «Барселони», «Реалу», «Баварії». З іншого боку, відсутність явних фаворитів квартету потягнула за собою й відсутність аутсайдерів, що вимагає від учасників боротьби максимальної концентрації в кожному поєдинку.

За таких розкладів особливо важливими є домашні матчі, в яких теоретично господарі повинні мати перевагу. Сергій Ребров розумів всю глибину ситуації, попросивши своїх підопічних діяти по-спортивному агресивно, не давши «Наполі» відчути себе в зоні комфорту. Й все ніби починалося непогано – щільна гра, забитий м'яч, але згодом порвалося там, де було найтонше.

Жовта карточка Сидорчука за симуляцію – то дурість, яка не підтверджує ніякої тенденції. Людина просто вчинила вчинок, який не мала права вчиняти у зв’язку з величезним рівнем ризику. Випрошувати пенальті, маючи в пасиві «гірчичник» - недалекоглядність, невиправдана ніякими благородними методами. Цікаво інше: навіщо Сидорчук так агресивно йшов в підкат вже на 9-й хвилині поєдинку?

Невже Сергій не розумів, що рання жовта карточка – це сковуючий фактор на весь поєдинок? Невже не розумів, що йому в центрі поля в цій боротьбі доведеться ще не раз зіграти на межі фолу, підкладаючи себе під ризик попередження? Невже не розумів, що, можливо, виникнуть ситуації, коли фол буде значно потрібнішим, аніж той, який Сидорчук допустив на дев'ятій хвилині? Тобто, симуляція симуляцією, але варто говорити й про невиправданий фол Сергія на ранній стадії матчу.

І це те, що називається «жнуть те, що посіяли». Фаворити в подібній манері виступають в чемпіонаті України, автоматично переносячи свої «звички» на матчі єврокубків. Але якщо на внутрішній арені все часто сходить з рук, то на міжнародній й трапляються такі ситуації, в яких потім доводиться кусати лікті. Не так давно Сидорчук в грубій манері «скосив» у матчі чемпіонату України гравця «Волині» Артема Шабанова. Так, тоді Сергій отримав попередження, але висновків про те, що так грати не можна, не зробив. Тому не дивно, що «динамівець» знову наступив на ті ж граблі.

Звісно, нічого для «Динамо» ще не втрачено, але завдання ускладнилося. На вагу золота в цій боротьбі – кожен заліковий бал, особливо на домашній арені. Тому зараз, подарувавши три очки «Наполі», киянам доведеться «компенсувати» втрату перемогою на чужому полі. А то завдання з підвищеною складністю.