«Коньяспор» – «Шахтар»: прогнози фахівців

Світовий футбол 15 Вересня, 11:23 511
«Коньяспор» – «Шахтар»: прогнози фахівців
Відомі фахівці поділилися своїми очікуваннями від матчу «Коньяспор» – «Шахтар».

Прогноз Вадима Скічка:

«Команда Паулу Фонсеки прибула до Туреччини з єдиною втратою. Проти «Коньяспора» точно не зіграє капітан Даріо Срна. Натомість грізна атака українського клубу готова на усі 100. Тайсон не грав проти «Динамо», тож має бути повен сил та й загалом «Шахтар» мав на два дні більше відпочинку, аніж суперник. Донеччани грали в чемпіонаті у п’ятницю, а «Коньяспор» у неділю.

Нещодавно «Шахтарю» протистояв інший турецький клуб – «Істанбул Башакшехір». «Коньяспор» – команда приблизно того ж рівня. Чи варто нагадувати, що віце-чемпіон України легко розібрався з турецьким суперником?

Попри шалений ажіотаж у місті та гучних фанатів, у «Коньяспора» дійсно мало шансів на успіх. Про різницю команд у класі визнав навіть головний тренер турків Айкут Коджаман. До того ж проти «Шахтаря» не зіграє досвідчений болгарський форвард Дімітар Рангелов, що теж не є аргументом на користь господарів.

На мою думку, «Шахтар» має спокійно здобувати три очки у Туреччині та на позитиві готуватися до вояжу у Полтаву до «Ворскли». Тому ставка «Перемога «Шахтаря» за 1,88 на PariMatch варта вашої уваги».

Прогноз Олександра Золотогорського:

«Коньяспор» – цікава команда. В цьому сезоні неодмінно забиває, і неодмінно пропускає. Заслуговує на повагу нічия з «Бешикташем» 2:2. По статистиці – в абсолютно рівній грі. «Шахтар» – якраз команда рівня турецького чемпіона. Не треба очікувати якогось побиття. Але не зможе допомогти команді Айкута Коджамана досвідчений форвард Рангелов. І це велика втрата. Він грав стабільно.

Не можна сказати, що в «Шахтаря» непробивний захист. Ні, донеччани своє беруть в атаці. Не буде й Даріо Срни. За ігровими характеристиками його може ефективно замінити Бутко. Але тут важливий ще психологічний ефект на гру команди від капітана.

На перемогу «гірників» у турецькому лігві ставити не буду. В тому, що вони заб’ють – не сумніваюся. Те, що заб’є «Коньяспор» – цілком ймовірно. Крім того, «Шахтар» за класом все ж сильніший і програвати не повинен. Давайте спробуймо таку ставку: обидві заб’ють і тотал більше 2.5. Вірю, що навіть пропустивши, «Шахтар» зможе забити у відповідь більше одного м’яча. Коефіцієнт на Parimatch – 2.24».

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!