Чому Київ отримав фінал Ліги чемпіонів

Футбол України 15 Вересня, 13:10 663
Чому Київ отримав фінал Ліги чемпіонів
Рішення з однієї сторони політичне, а з іншої - цілком логічне. І відомо про нього було ще рік тому.

Ті, хто до останнього не вірив, що фінал ЛЧ дадуть Києву, виглядали досить смішно. Оскільки в цілому про те, що Київ отримає головний матч Ліги чемпіонів сезону 2017/2018 було відомо ще рік тому людям у футбольних колах.

Тоді, рік тому, залишалися бюрократичні моменти, які вирішував президент ФФУ Андрій Павелко – гарантії від Кабміну, Верховної Ради, “Олімпійського”, аеропортів та таке інше.

Перші особи держави зробили все, щоб дана подія відбулася у столиці, на НСК «Олімпійський» відразу перед стартом російського ЧС-2018. Маленька, але перемога.

Для столиці це дуже гарні новини. Оскільки тепер є шанс суттєво заробити. Причому всім. Від компаній, в які будуть вкладатися державні гроші на покращення якості доріг (у цьому можна не сумніватися), до власників ресторанів, кафе, готелів, таксистів і всіх інших.

У 2008 році «Лужніки» в Москві приймали фінал ЛЧ. Тоді російська столиця заробила 44 млн євро.

Києву варто очікувати багато туристів.

Чому обрали Київ? «Олімпійський» приймав фінал Євро-2012, має досвід проведення великих ігор. Ну і трошки політики у цьому рішенні теж є - втерти носа Росії перед її мундіалем.

Загалом, київський фінал буде символічним. Він може стати останнім в Європі - в майбутньому УЄФА планує проводити вирішальні матчі головного клубного турніру по всьому світу.

Перемога!

Степан Казимерчак