Гірники в Румунії: історичні зустрічі

Футбол України 7 Вересня, 15:08 544
Гірники в Румунії: історичні зустрічі
Після перельоту, що тривав трохи більше ніж півтори години, літак з тренерами і футболістами «Шахтаря» на борту приземлився в аеропорту Бухареста. У Румунії своїх підопічних вже чекав Мірча Луческу. Він особисто привітав всіх, після чого делегація донецького клубу вирушила до готелю RIN Grand Hotel, де і буде розташовуватися доматчу з «Динамо».

Після перельоту, що тривав трохи більше ніж півтори години, літак з тренерами і футболістами «Шахтаря» на борту приземлився в аеропорту Бухареста. У Румунії своїх підопічних вже чекав Мірча Луческу. Він особисто привітав всіх, після чого делегація донецького клубу вирушила до готелю RIN Grand Hotel, де і буде розташовуватися до матчу з «Динамо».

«Гірників» зустрічала солідна армія місцевих журналістів, а до місця дислокації донеччани добиралися в супроводі поліцейського патруля - швидко і безпечно.

Після прибуття до готелю «оранжево-чорні» зібралися на теоретичне заняття, а після обіду футболісти будуть відпочивати і набиратися сил перед майбутнім матчем. До речі, в готелі нашу команду чекав Флавіус Стойкан - ветеран «Шахтаря», а нині наставник другої команди бухарестського «Динамо». У румунського захисника залишилося багато знайомих серед делегації, яка прилетіла до Бухаресту, а про час, проведений в Донецьку, лише найтепліші спогади.Сьогодні в Бухаресті ще одна важлива подія: Мірча Луческу зустрічається з Анджело Нікулеску - наставником, під керівництвом якого він грав у бухарестському «Динамо» і збірної Румунії.

Нікулеску приводив столичну команду до чемпіонських титулів і очолював румунську національну дружину, коли вона вийшла у фінальну частину чемпіонату світу 1970 року. Луческу вважає, що це найкращий тренер серед тих, хто працював у той час. Зустріч відобразить творча група телеканалу «Футбол». Ці, без сумніву, історичні кадри покладуть початок публіцистичної картини про Містера.