«Коньяспор» – «Шахтар»: коментарі гравців

Футбол України 16 Вересня, 09:09 627
«Коньяспор» – «Шахтар»: коментарі гравців
Футболісти донецької команди – про матч з «Коньяспором».

Тарас Степаненко, півзахисник «Шахтаря»:

– Нам протистояла добре підготовлена, грамотна команда, яка вміє непогано оборонятись. «Коньяспор» знає, як закривати зони. Але неможливо всі 90 хвилин бігати й безпомилково захищатися. В першому таймі ми мали дві-три гарні нагоди, та чудово зіграв воротар. А суперник, по суті, мав лише один шанс відзначитись, коли після удару головою м’яч влучив у штангу. Вони намагалися використати свої козирі: надійно діяти біля власних воріт і проводити контратаки. Проте ми не дозволили їм зіграти у свій футбол та знайшли власний момент. «Шахтар» два тайми цілковито контролював перебіг поєдинку. Забили б ми раніше, матч складався б легше. Мій удар здалеку? Звичайно, хотілося забити, але чудово зіграв воротар. Гадаю, він один з героїв сьогодні.

Олександр Кучер, захисник «Шахтаря»:

– Емоції лише позитивні. Гра вийшла непростою. «Коньяспор» протягом усього матчу вміло захищався, закривав зони, та, на щастя, нам вдалося розкрити їхню оборону. Ми знали, що турки діятимуть саме в такий спосіб і робитимуть ставку на стандартні положення й контратаки. Хочеться привітати нашу команду і подякувати хлопцям за те, що вони не звалились на навал, а надалі гнули свою лінію й диктували умови. Зрештою ми здобули позитивний результат. Особливо відзначив би глядачів. Набагато приємніше виходити на поле за переповнених трибун, неважливо де: вдома чи на виїзді. Було дуже чудово грати за такої атмосфери.

Богдан Бутко, захисник «Шахтаря»:

– Це була моя перша гра в Лізі Європи. Спочатку трохи давалося взнаки хвилювання. Та й суперник сідав надто низько, через що не завжди виходило зробити точний останній пас. У перерві тренер просив діяти в такий самий спосіб і сказав, що все буде добре. Моє завдання за такої гри – робити якомога більше націлених передач, зокрема на Факундо. Одного разу вийшло, і я задоволений, що допоміг «Шахтарю» здобути перемогу. Загалом я дуже радий! Завжди мріяв грати за рідну команду на найвищому рівні.