Російські ЗМІ: у Києва не було конкурентів у проведенні фіналу ЛЧ

Футбол України 16 Вересня, 13:44 661
Російські ЗМІ: у Києва не було конкурентів у проведенні фіналу ЛЧ
Російські ЗМІ вважають, що українська столиця була єдиним претендентом на проведення фінального матчу Ліги чемпіонів сезону 2017/18.

Як пише Евро-Футбол, із тих пір, як УЄФА очолив Мішель Платіні, не прийнято оголошувати претендентів на проведення фіналів єврокубків, так що не можна говорити з повною впевненістю, хто ще претендував на організацію матчу.

Про бажання провести фінал Ліги чемпіонів говорилося стосовно Мадриду. «Атлетіко» добудовує стадіон і повинен перебратися на нову арену в наступному сезоні. Президент «матрацників» Енріке Сересо хотів провести фінал Ліги чемпіонів у травні 2018 року. Однак цей варіант спочатку виглядав ризикованим. Поки стадіон не відкритий, і довіряти йому право на проведення фіналу Ліги чемпіонів, очевидно, зарано.

Більше ніхто публічно про бажання прийняти фінал Ліги чемпіонів не заявляв. Колись щось стосовно 2018 року говорили в Ізраїлі, де збиралися реконструювати стадіон «Рамат-Ган». Однак поки арену не перебудували, а інших варіантів у цій країні немає.