«Дніпро» - «Зірка». Напередодні

Футбол України 17 Вересня, 10:25 539
«Дніпро» - «Зірка». Напередодні
До вашої уваши анонс суботнього матчу ЛПМ.

У попередньому турі «Дніпро» капітулював в Сумах, де був розгромлений «Олімпіком». У тому матчі Дмитро Михайленко вирішив зіграти зі схемою з двома нападниками, але в підсумку саме в атакуючих діях «Дніпро» виглядав гнітюче - Баланюк і Довбик випали з гри, а швидкий Вакулко на фланзі вкрай рідко зустрічався з м'ячем і майже не мав можливостей для швидких проходів. У центрі поля «Дніпро був також переграний за рахунок чисельної переваги в цій зоні їх суперника - «Олімпік» того вечора грав з трьома центральними хавами і одним Лисенко на вістрі. До речі, не дивлячись на підсумковий рахунок, в захисних діях «Дніпро» зіграв цілком нормально. Але, як сказав Дмитро Михайленко, це був вечір одного гравця. Правда, тренер говорив про Андрія Богданова, записав на свій рахунок хет-трик, але є всі підстави вважати, що головний героєм того вечора став інший футболіст - воротар дніпровської команди...

Мабуть, вперше в нинішньому сезоні наставник господарів зіткнувся з серйозними кадровими проблемами. Як і раніше дискваліфікований Піко, Польовий пропустив попередній матч через пошкодження, не так давно серйозну травму отримав Лучкевич, а в матчі з «Олімпіком» - Кравченко, який вилетів на кілька тижнів. Плюс, в минулому турі, як уже було сказано, не виправдала себе схема 4-4-2. А тому Дмитру Михайленко було над чим попрацювати в процесі підготовки до сьогоднішньої зустрічі.

«Зірка» ж, отримавши серйозне кадрове підсилення, змогла вимучити перемогу в матчі з «Карпатами», і зараз час йде тільки на користь команді Даріо Друді - є можливість зігратися новачкам і влитися в новий колектив. Тому можна очікувати від команди хоча б мінімального, але прогресу. На даний момент є всі підстави вважати, що «Зірка» зможе дати бій «Дніпру» і точно не буде хлопчиком для биття. Більш того, не виключено, що гості спробують зіграти першим номером і здивувати суперника.

Орієнтовні склади:

«Дніпро»: Баштаненко - Адамюк, Сваток, Чеберячко, Влад - Когут, Ротань - Вакулко, Політило, Блізніченко - Баланюк.

«Зірка»: Паст - Баєнко, Перейра, Фернандес, Бацула - Екіса, Загальский, Зубков - Чичиков, Щедрий - Сітало.

Дискваліфіковані: Піко.

Травмовані: Лучкевич, С. Кравченко - Ковальов.

Під питанням: Польовий.