Володимир Микитин: «На сьогоднішній день «Динамо» сильніше за нас»

Динамо Київ 18 Вересня, 09:20 644
Володимир Микитин: «На сьогоднішній день «Динамо» сильніше за нас» | 19-27
Старший тренер луганської «Зорі» підвів підсумок гри своєї команди в матчі молодіжних складів проти київського «Динамо» (3:1).
«Можна сказати, що сьогодні ми програвали «Динамо» у всіх компонентах. У швидкості, в прийнятті рішень. Суперник контролював хід гри. Незважаючи на це, створювали моменти біля воріт «Динамо», але їх виручав Коваль.

Пропустили перший м'яч після помилки захисників. Гол був забитий з пенальті. У кінцівці тайму пропустили другий м'яч.

У другому таймі намагалися вступати в пресинг на чужій половині поля. Не все виходило.

Позитив лише в тому, що нам вдалося забити гол у ворота киян. Його автором став Ярослав Квасов. До слова, це перший м'яч, який «Динамо» пропустило вдома в цьому сезоні.

Розуміємо, що треба більше працювати. На сьогоднішній день «Динамо» сильніше за нас», - цитує Микитина офіційний сайт «Зорі».