Зураб Очігава: «Тренуюся іноді з першою командою, іноді - з молодіжною»

Динамо Київ 18 Вересня, 13:27 638
Зураб Очігава: «Тренуюся іноді з першою командою, іноді - з молодіжною» | 19-27
Захисник молодіжної команди київського «Динамо», який у матчі з луганською «Зорею» (3:1) відзначився забитим м'ячем, поділився своїми враженнями після гри.
«Найголовніше, що ми перемогли й добре дотримувалися структури гри. Щоправда, останні 15 хвилин можна було зіграти цікавіше, та й загалом краще, але ми, напевно, трохи розслабилися та втратили концентрацію. А загалом, хлопці молодці - провели непоганий матч.

У складі «Зорі» грали хороші виконавці, та й, узагалі, це гідна команда. Звісно, коли забиваєш у першому таймі, гра відразу стає спокійнішою, з'являється впевненість, розкутість у діях, зникає скутість і можна спокійно грати далі.

Що стосується мого забитого м'яча, схожим чином відзначаюся не вперше. Нам тренери кажуть, хто куди має йти при стандартних положеннях, і це дає свої результати.

Перша команда? Іноді тренуюся з ними, коли забирають, а часом працюю з молодіжною командою», - цитує Очігаву офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.