Олександр Севідов: «Грати без лідерів дуже важко»

Футбол України 18 Вересня, 19:59 611
Олександр Севідов: «Грати без лідерів дуже важко»
Сьогодні «Іллічівець» у матчі 10-го туру здобув перемогу над «Черкаським Дніпром» - 2:0.

— Гра вийшла важкою... Настав такий період, коли результат тяжіє над змістом гри. Звідси і дитячі помилки, яких ми припускаємося. Попередні ігри ми грали розкуто, в якійсь мірі навіть романтично. Зараз же — дуже скуто, натужно. Забий Кісіль у другому моменті, нам, думаю, було б набагато легше. У першому таймі дозволили супернику створити біля наших воріт декілька гольових моментів. У другому таймі зібралися і довели гру до перемоги, - сказав Севідов fcilich.com.

- Уже кілька ігор поспіль немає в заявці Худжамова? Що з Рустамом?

- Це наша велика біда. Чемпіонат у Першій лізі непростий, і ми втрачаємо харизматичних лідерів. У Рустама Худжамова рецедив старої травми. Тільки вийшов на поле Олег Міщенко, отримав травму Денис Кожанов. Пропускав минулий тур Руслан Кісіль. Діма Мішньов повернувся з молодіжної збірної не зовсім у тих кондиціях, як хотілося. У нього не таке серйозне пошкодження, але ми вирішили дати йому відпочити. Це лідери команди. А грати без лідерів дуже важко. До того ж, проти такого суперника, як «Черкаський «Дніпро». Я вважаю, це один з наших основних конкурентів на потрапляння в трійку.

- 21-го вересня у «Іллічівця» матч Кубка України проти «Тернополя». На попередній стадії Ви задіяли гравців «Іллічівця-2»...

- Буде велика ротація, тому що по-іншому ми не витягнемо. 25-го вересня у нас непроста гра в Харкові з «Геліосом». Зараз ми навіть не тренуємося, а тільки відновлюємося. Вийшли з автобуса, як відразу на заїзд. З «Тернополем» гра через два дні, тому будуть грати хлопці, які мало отримували ігрової практики. Не друга команда. Однак, що б ми не говорили про Кубок, але вдома, я завжди кажу футболістам, ми повинні виходити і зіграти так, щоб наші глядачі йшли не розчарованими. Ми привчили наших уболівальників до перемог. Нічия в Охтирці, при всій повазі до «Нафтовика», для мене рівносильна поразці. Тому при своїх уболівальниках ми повинні грати так, щоб дим ішов не тільки з заводів, але і з поля.