Фред: «Відрив від «Динамо» у шість очок додає впевненості»

Динамо Київ 19 Вересня, 08:45 529
Фред: «Відрив від «Динамо» у шість очок додає впевненості»
Хавбек «Шахтаря» прокоментував мінімальну перемогу над «Ворсклою» (0:1), яка дозволила збільшити відрив від київського «Динамо» у турнірній таблиці Ліги Парі-Матч.
«Гадаю, найважливіше у сьогоднішньому матчі (проти «Ворскли» 0:1. - Прим. ред.) – це перемога. Так, були нагоди забити ще, але, на жаль, трохи не пощастило. Зараз у нас відрив від «Динамо» у шість очок, ми перебуваємо на першому місці у чемпіонаті. Все це додає впевненості на наступні поєдинки. І нехай це будуть перемоги з рахунком 1:0, та вони однаково приносять нам по три очки.

Що стосується саме цього матчу з «Ворсклою», то результат демонструє, якою була гра. Вона була складною. Наприкінці суперник спробував врятувати зустріч, але ми зосереджено провели останні хвилини і здобули дуже важливу гостьову перемогу. Ні, ми не збираємось розслаблятися й зупинятись на досягнутому. Ми повинні тримати ритм, у якому наразі перебуваємо. Маємо надалі показувати такий самий футбол, як сьогодні. Гратимемо на перемогу в будь-якому становищі, адже прагнемо відірватися від найближчого переслідувача ще більше», - цитує Фреда офіційний сайт «Шахтаря».