Євген Опанасенко: «Про чемпіонство поки рано думати»

Динамо Київ 19 Вересня, 10:42 472
Євген Опанасенко: «Про чемпіонство поки рано думати»
Захисник «Зорі» Євген Опанасенко прокоментував для 1927.kiev.ua поєдинок із київським «Динамо» (0:1).

- Матч вийшов важким, тому що гра була всього через два дні після матчу Ліги Європи, в якому було витрачено багато сил і емоцій. «Динамо» більше володіло м'ячем, ну а ми грали в улюбленій манері і вибігали в контратаки.

- Чому так довго не вдавалося забити?

- Навіть не знаю, були моменти впродовж матчу, нехай не багато, але вони були, пощастило, що взагалі забили. Матч триває 90 хвилин, плюс додатковий час, тому не важливо, коли ми забиваємо, головне, що заробили три очки.

- Ви задоволені грою в цілому? Все вдалося?

- Без помилок грати неможливо, коли буде теорія, розберемо всі помилки. В іншому ми дуже задоволені результатом.

- Яка атмосфера була в роздягальні після такого напруженого поєдинку?

- Атмосфера була відмінна, у всіх хлопців була дуже велика радість, всі були дуже задоволені.

- «Зоря» боротиметься за перше місце в чемпіонаті України?

- Наскільки я знаю, керівництво такі завдання не ставило, але у кожного спортсмена повинні стояти максимальні цілі, але все ж про чемпіонство нам поки рано думати.

- Хто, на вашу думку, був найкращим у складі «Зорі»?

- Когось одного виділити важко, вся команда боролася і старалася. Саша Караваєв провів вчора відмінний матч, Міша Сіваков теж, добре підстаховував. Опорна зона теж сильно зіграла.

- «Динамо» вперше за 19 років зазнає другої поспіль домашньої поразки в ЧУ. Як ви думаєте, у київської команди спад? І що могло вплинути на такі невдачі?

- Не хотілося б коментувати команду суперників. Саме цю гру у них через надлишок карткок і через травми пропустило багато гравців основного складу, впевнений, що це теж вплинуло на результат.

- «Зорі» належить зіграти матч на виїзді проти «Манчестер Юнайтед». Вивчили вже суперника? Чого слід побоюватися?

- У команди ще не було теоретичних занять з приводу «Манчестера», у нас наступний матч із «Ворсклою», не менш важливий, тому спочатку будемо готуватися до цього поєдинку.

«Манчестер Юнайтед» - це один із найбільших клубів на планеті, тим паче, вони останні матчі програли, будуть дуже злими.

Розмовляла Дарина Маневич