Владислав Кулач: «Друге місце? Ми хочемо опинитися вище»

Динамо Київ 19 Вересня, 11:32 496
Владислав Кулач: «Друге місце? Ми хочемо опинитися вище»
Хавбек «Зорі» прокоментував перемогу своєї команди в матчі восьмого туру чемпіонату України проти «Динамо» (0:1).
«Сьогодні ми провели хороший матч, побудували гру практично так само, як і з «Фенербахче». Ми розуміли, що «Динамо» - це одна з кращих команд країни. Ми дуже раді цій перемозі. Я думаю, що сьогодні ми показали, що можемо боротися з будь-яким суперником.

У «Динамо» сьогодні особливо і не було моментів, ми ж свої реалізували. Нам, звичайно, пощастило, що ми забили на останніх хвилинах. Від «Фенербахче» в кінці пропустили, тут забили. Всі дуже раді і задоволені. Емоції зашкалюють. Це класно. Шампанське в роздягальні? Ні. Це просто чергова перемога в черговому турі. Звичайно, всі дуже раді. Ми зараз відпочинемо і будемо готуватися до наступного матчу.

Так, звичайно, ми знали, що у нас з «Динамо» розрив в два очки і в разі перемоги ми виходимо на друге місце. Зараз ми дуже раді цьому і надалі будемо доводити, що ми не просто так на другому місці.

Шанси залишитися на другому місці за підсумками чемпіонату? Ми хочемо опинитися вище (посміхається). Я дуже радий, що ми зараз на другому місці. Постараємося не опускатися нижче.

Два матчі на тиждень? Ну, бачите, перший раз нам це добре вдалося. Ми дуже добре зіграли і з «Фенербахче», і з «Динамо». Вважаю, що ми заслужили і нічию з «Фенербахче», і перемогу над «Динамо». Все закономірно. Додаткових вихідних керівництво нам не обіцяло. Як завжди, один вихідний», - розповів Кулач в інтерв'ю XSPORT.ua.