Віктор Леоненко: «Шовковський? Саша, закінчуй!»

Динамо Київ 19 Вересня, 14:22 451
Віктор Леоненко: «Шовковський? Саша, закінчуй!»
Екс-гравець збірної України заявив, що «Динамо» «не світить» вийти з групи у Лізі чемпіонів.
«Динамо» поки мучиться, - каже «КП» в Украине» Віктор Леоненко. - Я не хочу жорстко говорити, але у Реброва ще постійно хтось виходить вперше. Як тільки Ліга чемпіонів, так хтось новенький. Ось зараз Циганков попався, Макаренко теж довго не грав. А їх тренери ставлять, коли потрібно показувати гру, щось вигравати.

А так «мафія» приїхала, пішки відіграла і поїхала. Було відчуття, що ми не в Києві грали, а в Неаполі, тому що неаполітанці відчували себе як вдома, немов заздалегідь знали, що вони перемогли. У підсумку, так і вийшло.

Шовковський? Я собі ще записав: «Саша, закінчуй!» Він себе вичерпав.

Мені сподобався Гармаш. У нього потрібно просто вірити. Він часто поводиться на полі як дурень, але якщо в нього вірити, він може заграти. Зараз таке покоління, що їм потрібно довіряти, підтримувати, давати грати, інакше - втрачаємо футболіста. Ось потрібно, щоб Ребров довіряв Гармашу.

Будь-який президент заявляє, що його команда повинна виходити з групи. Але для «Динамо», я думаю, ця задача - нездійсненна. Подивіться, як виграються чемпіонати і яка гра в Лізі чемпіонів».