Програма «Легальний футбол – чесний партнер» в дії

Футбол України 19 Вересня, 15:14 708
Програма «Легальний футбол – чесний партнер» в дії
До програми «Легальний футбол – чесний партнер», що була ініційована каналами «Футбол 1»/«Футбол 2» та компанією «Діджитал Скрінз» 17 березня цього року, вже приєдналося більше 700 партнерів по усій Україні.

Мета всеукраїнської програми «Легальний футбол – чесний партнер» – розповсюдження доступу до трансляцій футболу у високій якості в HoReCa та розвитку футбольної культури в Україні. І ті 700 закладів, для яких комфорт гостей та сервіс – понад усе, легально транслюють телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» і матчі європейської футбольної еліти в найкращій якості.

«Такий відгук на новий за рівнем реалізації проект доводить нам, що вкладені зусилля не марні. Україна готова до змін, до переходу на цивілізований та професійний спосіб публічних трансляцій матчів найвищого ґатунку. Наші фани вже знають, як впізнати партнера телеканалів – за спеціальними мітками на дверях закладу та наявністю сертифіката. Ми не скидатимемо обертів, і впевнений, нас підтримає ще більше нових партнерів. Разом ми продовжимо розвивати футбольну культуру в нашій країні», – сказав директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Денисов.

За допомогою сервісів OLL.TV, Xtra TV та інших авторизованих провайдерів будь-який заклад в Україні може отримати можливість публічного показу телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2». Реалізацією прав телеканалів займається компанія «Діджитал Скрінз».

«Наша клієнтська база зростає щодня. Продукт для ринку новий, але вже користується попитом, ресторани та готельні комплекси готові зростати та змінюватися заради своїх гостей. Сьогодні ми вітаємо в нашій футбольній родині новий заклад – готель «Хрещатик», – зазначив директор компанії «Діджитал Скрінз» Георгій Барзашвілі. – Ми щодня доносимо до клієнтів ті переваги, що гарантує наш сервіс: розділ «Футбол» (кращі клубні турніри та матчі збірних, прямі трансляції, огляди, аналітика), трансляції в HD якості, ТВ пауза, запис ТВ 7 днів, можливість додавання в Обране, та найголовніше – право легальних трансляцій для публічного показу. Вболівальники – це особливі гості, для них гра на першому місці. Заклади із нашими знаками тепер гарантують їм не тільки гостинність, але й відмінний сервіс для перегляду футболу».