Три думки про поразку «Динамо» у матчі проти «Зорі»

Динамо Київ 19 Вересня, 18:29 557
Три думки про поразку «Динамо» у матчі проти «Зорі»
«Динамо» програло «Зорі» на останніх секундах гри.

І ось три думки про цю гру.

Думка перша: Без Ярмоленка «Динамо» може грати. Циганков з Макаренком на правому фланзі сподобалися. Єдина проблема - Макаренко не завжди у захист встигає повертатися. Циганков трошки боїться ще часто на себе гру брати, але кілька разів діяв впевнено. Вийшов Морозюк - і пропустило «Динамо», з його флангу гольовий пас на останніх секундах пішов на Опанасенка. Але в цілому, не пропаде «Динамо» без Ярмоленка точно, хоча його відсутність досить відчутна. Атака слабшає, ударів і гостроти менше.


Думка друга: Важко забивати і перемагати, коли немає гравця, який може віддати гострий пас вперед. Гармаш щось намагається, але без гостроти. Рибалка - не те. Від Буяльського думки також немає. Як підсумок, один удар в площину воріт «Зорі» за весь матч. У «Зорі» ж три удари - і гол на останніх секундах. Луганці грали від оборони на контратаках. В атаці у «Динамо» грав Гладкий, або просто дерево. Це була шоста його поява на полі в складі киян, другий матч саме зі старту. Жодної користі. Але цей нападник, оскільки є деревом, залежний від пасу. Свого Іньєсти чи Белькевича у нинішньому «Динамо» немає. І це проблема. Величезна.

Думка третя: Зараз багато хто буде критикувати Реброва. Мовляв, з Ріанчо такого не було. Впевнений, що «Динамо» зараз грало б так само, якби у штабі був Ріанчо. По суті, модель гри не змінилася. Десь певні гравці втратили мотивацію, пішов спад команди, неозброєним оком видно проблеми з фізикою (активності гравців вистачає на перші хвилин 20 гри і на 10 останніх хвилин). І про кадрові втрати не варто забувати. Продаж Драговича дуже послабив захист. У нападі великі проблеми через відсутність дійсно якісних форвардів, бо на одному Мораєсі не вдасться виїхати протягом всього сезону. Тим більше, що у грі з «Наполі» Мораєс був дуже схожий на Гладкого, бо він також залежний від пасу, проте і сам вміє за м'яч зачепитися. А віддавати паси нема кому. І Ярмоленка продавати варто. Бо хлопець мотивацію втрачає. Краще давати грати Циганкову, а на гроші за Ярмоленка, та хоча б за 12-15 млн, підшукати форварда якогось.