Вадим Шаблій: «Гладкий? Навіть в багатьох нападників світового класу бувають «засухи»»

Динамо Київ 20 Вересня, 15:32 278
Вадим Шаблій: «Гладкий? Навіть в багатьох нападників світового класу бувають «засухи»»
Відомий агент Вадим Шаблій в ефірі «Радио Вести» поділився думками з приводу гри Олександра Гладкого.

— Гладкий прийшов гравцем національної збірної. Гравець, у якого є певна статистика, з українським паспортом, за якого «Динамо» Київ не заплатило жодної копійки трансферу. Навіть у багатьох нападників світового класу бувають «засухи», вони не можуть забити або ще щось. Я думаю, що рано чи пізно, дай Бог — швидше, Олександр заб'є. Він хороший нападник, який довів це грою в «Шахтарі» і останньою грою Кубка. Я вважаю, що Олександр зробив дуже великий внесок у перемогу «Шахтаря» в Кубку.

Наші вболівальники дуже багато критикують, але це не провальний трансфер за 10 мільйонів, і футболіст не заграв. Або за нього заплатили 15-20. Ризик? Так, футболіст на даний момент не забиває. Не забивав і Теодорчик, пішов в «Андерлехт» і почав забивати. Так склалися обставини. У «Динамо» він теж не забивав, критикували. А зараз треба Теодорчика повертати, він супер-гравець.

Повернувши Теодорчика, ніхто не дає гарантії, що він буде забивати в «Динамо», як і в «Андерлехті». Просто збіг обставин. У футболі, як і в будь-якому спорті, дуже багато значить везіння.

Можна звинуватити Гладкого, що він не старається? Навпаки! Я знаю, що він і переживає, він хоче забити. У нас був Мбокані в «Динамо» Київ, той же Теодорчик, Ідєйе Браун... Можна критикувати. У нас всі футболісти піддаються критиці.