​Колліна: «Переглянув результати тестування арбітрів Прем'єр-ліги»

Футбол України 20 Вересня, 17:12 406
​Колліна: «Переглянув результати тестування арбітрів Прем'єр-ліги»
П'єрлуїджі Колліна перевірив фізичні кондиції українських арбітрів. Подібні тести проводяться щоквартально, однак цього разу були певні нововведення.

Вперше до тих, хто обслуговує матчі професіоналів, приєдналися колеги з аматорських ліг, — повідомляє terrikon.com з посиланням на канал «Футбол 1».

Паралельно свої нормативи здали жінки і початківці, які закінчили школу арбітрів. Завдяки сучасним технологіям фіксації часу представники футбольної Феміди спочатку вимірювали на коротких дистанціях швидкість, на великих - витривалість. По завершенні П'єрлуїджі Колліна повідомив результати. Тест успішно здали всі, крім Катерини Монзуль. Вона зараз на семінарі топ-арбітрів ФІФА. Саме там і пройде перевірку.

«Я переглянув результати тестування арбітрів Прем'єр-ліги. Дуже задоволений фізичною формою, адже рефері добре показали себе на тлі нормативів ФІФА. Тепер їм раджу не докладати надзусиль, щоб не травмуватися. А ще напередодні відбувся семінар, де докладно розбирали матчі і оцінювали суддівську роботу. Подібні зустрічі у нас мінімум раз на місяць», - розповів Колліна.