Богдан Бутко: «Відрив від «Динамо» в жодному разі не повинен розслабляти «Шахтар»»

Футбол України 20 Вересня, 18:29 521
Богдан Бутко: «Відрив від «Динамо» в жодному разі не повинен розслабляти «Шахтар»»
​Захисник «Шахтаря» – про майбутній матч з «Волинню».

– Однозначно, до Львова поїдемо лише за перемогою. Незалежно від суперника нам варто надалі грати у свій футбол і здобувати позитивні результати. Фізично, звичайно, нелегко виступати на два фронти. Після матчу Ліги Європи команда відчувала певну втому в поєдинку з «Ворсклою». Але ми професіонали і до зустрічі з «Волинню» будемо готові на 100 відсотків. Відрив від «Динамо» в жодному разі не повинен розслабляти «Шахтар». Не задля того всі футболісти працювали, щоби потім втрачати очки. Нам потрібно бути максимально зосередженими та перемогти, - цитує Бутка shakhtar.com.

– Чи ти вже призвичаївся на правому фланзі?

– Від матчу до матчу порозуміння між партнерами по команді стає кращим. На тренуваннях працюю з цілковитою самовіддачею. Треба намагатися виправдовувати довіру тренера.

– Богдане, ти виступав за «Волинь», тому знаєш опонента зсередини. Чи тобі буде легше протистояти лучанам?

– «Волинь» – команда гарного рівня, що на перше місце завжди ставить фізичну готовність. Я впевнений, на нас чекає складний поєдинок. Лучани зараз йдуть у нижній частині турнірної таблиці й, безумовно, битимуться за очки. Плюс проти «Шахтаря» всі суперники грають із подвійною мотивацією.