​Артем Франков: «Дуже важлива деталь: чи дали свідчення гравці «Металіста» по організаторах договірних матчів?»

Футбол України 20 Вересня, 18:40 578
​Артем Франков: «Дуже важлива деталь: чи дали свідчення гравці «Металіста» по організаторах договірних матчів?»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував вирок по першій в історії України справі про договірні матчі.

«Дійсно, перші засуджені за законом про боротьбу з корупцією в спорті — два гравці молодіжної команди «Металіста» — отримали лише штрафи по 8,5 тисяч гривень, близько 300 євро. Народ обурюється — і це суворе покарання? І це застереже в майбутньому як самих хлопців, так і їх послідовників?!» — наводить слова Франкова dynamo.kiev.ua.

Тут дуже важлива деталь, про яку «иксперди», як правило, замовчують або свідомо, або через непорозуміння — чи дали свідчення гравці «Металіста» про організаторів цих договірних матчів, про тих, хто допомагав їм все це оформити? Якщо так — вони навіть не отримають значних термінів дискваліфікації (всі ще і про це забули — поки немає вердикту футбольних інстанцій, що комітету ФФУ з етики, що КДК!). В інтересах подальшого розгляду. Зрештою, толку з жорстокого покарания тих пацанів — тут би ниточки розкрутити-розплутати! І тоді вже врізати з усією пролетарською нещадністю по шахраях-експлуататорах...

Ну а якщо немає показань і наша система просто відпустила людей за копійки — слів немає. Я все ж сподіваюся на краще. Тоді нас чекають нові, глибші і гучніші справи», — написав Франков у передовиці 73-го номера.