Ващук: «Хочу відкрити академію «Ман Сіті», державі вони допомагати не будуть, а зі мною розмовляють»

Футбол України 20 Вересня, 18:54 553
Ващук: «Хочу відкрити академію «Ман Сіті», державі вони допомагати не будуть, а зі мною розмовляють»
​Колишній футболіст київського «Динамо» і збірної України Владислав Ващук хоче відкрити в Україні академію англійського клубу «Ман Сіті».

«Вони мене запросили працювати скаутом. Наразі я веду з ними розмову, і у мене не стоїть завдання підписати з ними скаутську угоду. Бути скаутом – це добре, але я хочу розвивати дитячий футбол в Україні, допомагати дітям. Мені хотілося б, щоб вони тут побудували академію і для них виховували дітей. А оскільки все одно не всі діти поїдуть потім до Великобританії, то ця академія буде також затребувана в Україні», – розповів він »Футбол 24».

Ващук зазначив, що в англійській Прем'єр-лізі є програма, де залучені зірки АПЛ, і він хоче організовувати в Україні майстер-класи для дітей, дитячі табори, в які будуть приїжджати відомі футболісти з чемпіонату Англії.

За його словами, «Ман Сіті» витрачає величезні суми на дитячий футбол. «Мені було б цікаво, щоб вони звернули на нас увагу, але державі вони допомагати не будуть, а зі мною вони розмовляють», – підкреслив Ващук.

Він вказав, що як тільки з боку англійського клубу буде конкретний інтерес, то Ващук готовий відразу знайти землю і зручне місце з точки зору логістики для будівництва такої футбольної академії.