Хонатан Мойя: «Мені підходить стиль українського футболу - фізично сильний, непоступливий»

Футбол України 20 Вересня, 23:34 823
Хонатан Мойя: «Мені підходить стиль українського футболу - фізично сильний, непоступливий»
Костариканський нападник Хонатан Мойя розповів клубній прес-службі про свою адаптацію в Україні.

- Хонатан, згадай, будь ласка, свої емоції, свої почуття, коли ти забив переможний гол у ворота «Дніпра».

- Коли я вийшов на поле, то розумів, що моїм завданням є показати свої кращі якості і допомогти команді. Гра проти «Дніпра» була важкою для нас, але я знав одне - я повинен забити гол. І ось на останній хвилині матчу, коли Руслан Зубков почав свій прорив по лівому флангу, я знав, що повинен випереджати захисників і вибігати на ближню штангу. Я радий, що мені вдалося забити, але командний результат завжди для мене був на першому місці. Я щасливий, що ми змогли вирвати перемогу і отримати три очки.

- За ці два поєдинки, що ти провів проти львівських «Карпат» і «Дніпра», мабуть, в повній мірі відчув український футбол? Адже в обох поєдинках тобі розбили губу...

- Ви знаєте, я сам завжди виходжу на поле зарядженим на боротьбу, тому мені підходить стиль українського футболу - фізично сильний, непоступливий. Так, двічі я отримав удари по губі, але головне, що в цих двох матчах ми змогли взяти максимум очок. Якщо мені ще раз розіб'ють губу, але при цьому ми досягнемо перемоги - я згоден.

- Яка атмосфера панувала в роздягальні після перемоги над «Дніпром»?

- Це була атмосфера єдності. Дійсно, було відчутно, що ми єдина команда. Всі були щасливі, адже ми здобули перемогу над дійсно сильним суперником, ще й на їхньому полі. Ми використали свій шанс в атаці і перемогли. Однак в ейфорію ніхто не кидається, адже потрібно готуватися до наступних матчів, в яких також слід показувати якісний футбол і добиватися результату.

- За півмісяця вже встиг познайомитися з містом, країною?

- Мені дуже подобається в Україні. Було трохи важкувато, тільки я приїхав. Адже я не був знайомий з місцевою культурою, не знав мови і філософії гри. Але потроху, завдяки партнерам по команді, тренерам, керівництву клубу, почав адаптуватися.

- Загалом, можеш описати свій стиль гри?

- Взагалі, моїм козирем є гра головою, гра на другому поверсі. Я ніколи не уникаю боротьби, взагалі сам люблю поборотися з суперником за м'яч. Зрозуміло, що головним моїм завданням є завершувати атаки, комбінації, ми розігруємо точними ударами. Крім того, тренер вимагає, щоб я відтягувався нижче і допомагав півзахисникам, а не діяв тільки на вістрі атаки.