Олександр Панков: «Ярмоленку треба було йти з «Динамо», ще коли у нього була пропозиція від «Боруссії»»

Динамо Київ 21 Вересня, 12:11 530
Олександр Панков: «Ярмоленку треба було йти з «Динамо», ще коли у нього була пропозиція від «Боруссії»»
Відомий агент розповідає, чому з київського «Динамо» нелегко піти.

«Із «Динамо» нелегко йти, і з «Динамо» нелегко вести переговори. Все-таки Ігор Михайлович (Суркіс. - Прим. Авт.) вкладає в клуб великі гроші і хоче отримувати віддачу. Напевно, будучи на його місці, я вів би себе точно так само. Упевнений, що Суркіс не зі стелі бере цифри - він знає, у скільки йому обійшовся кожен конкретний футболіст, і хоче отримати певний плюс від угоди.

А Ярмоленку треба було вже давно йти, ще коли у нього була пропозиція з дортмундської «Боруссії». Чому не домовилися, чому Андрій не наполіг - це вже інше питання. Внутрішньої кухні я не знаю.

Зрозуміло, що у Ярмоленка є контракт, є хороша зарплата, є всі умови для післяфутбольного життя. Але якщо він хоче прогресувати, відчути інший рівень футболу, йому потрібно їхати. Тільки Ярмоленко може вирішити це питання. Ніхто, крім нього і Ігоря Михайловича, вирішити це не зможе.

Коли весь цей «серіал» закінчиться - не знаю, будемо спостерігати «Санта-Барбару» по-київськи далі. Що стосується фінансової сторони цього трансферу, то, думаю, мова йде про суму в межах 25 мільйонів євро», - розповів Панков у інтерв'ю «КП в Украине».