Німецький репер показав футболку «Динамо» та НСК «Олімпійський» у своєму кліпі

Динамо Київ 22 Вересня, 11:55 1321
Німецький репер показав футболку «Динамо» та НСК «Олімпійський» у своєму кліпі
Новий кліп німецького репера українського походженняз Olexesh на пісню «Geboren in der Großstadt» («Народжений у великому місті») знімали в Києві.

В кліпі «наш» німець гуляє Києвом, розповідає про тяжку долю вихідця з великого міста, їде на маршрутці 732. Поступово він показує весь Київ від туристичних принад до глугих закутків спальних районів. В хід йде все – народні співи, патріотичні мурали, базари, церкви, пам'ятники, метро, маршрутка, відвідини родичів з горілкою та інше.

В одному місці Olexesh дещо ватно проходиться по Америці, сидить навприсядки на пам'ятнику засновникам Києва. По місту він ходить як типовий гопнік з окраїн. В текст також вставлено декілька лайливих слів російською.

Для футбольного вболівальника кліп буде цікавий тим, що автор купує футболку київського «Динамо» з Шевченком та позує на НСК «Олімпійський».

Olexesh (Олексій Косарєв) – німецький репер українського походження. Народився у 1988 році в Києві, звідки з батьками переїхав до Німеччини. Вважається одним з найталановитіших реперів Німеччини. Виходячи з кліпу, можна припустити, що він вболіває за київське «Динамо» :)