Роман Санжар: «Причиною ротації була дуже важлива гра з «Динамо»»

Динамо Київ 22 Вересня, 13:36 656
Роман Санжар: «Причиною ротації була дуже важлива гра з «Динамо»» | 19-27
Головний тренер донецького «Олімпіка» прокоментував виліт із Кубка України після поразки від «Волині» (1:2) на стадії 1/16 фіналу.
«Вийшов справжній кубковий матч. Ми провели досить сильну ротацію складу, дали можливість зіграти молодим футболістам. Першим таймом я залишився абсолютно задоволений. Мали моменти, але не реалізували їх. У другому таймі пропустили гол після стандарту - Віталій Федорів недопрацював в тому епізоді. Добре, що зуміли швидко відігратися, але потім знову пропустили - не добіг Гошкодеря, а в штрафному програв Гришко.

Звичайно, ми хотіли виграти. Причиною ротації було і те, що нас чекає дуже важлива гра з «Динамо». Ми їздимо автобусом, і цього тижня було багато переїздів. Багато сил витрачається на дорогу. Це важко фізично. Те, що ми дали зіграти молоді, не означає, що ми не хотіли пройти далі. Вважаю, що ми гідно зіграли сьогодні, але через помилки програли. Ротація проведена ще й тому, що навантаження не повинне лягати тільки на одинадцять гравців. У таких матчах, як сьогодні, я отримав багато інформації для себе. Пріоритет для нас сьогодні, швидше за все, чемпіонат. Але ви бачили емоції гри, це був справжній кубковий матч», - цитує Санжара офіційний сайт «Олімпіка».

Додамо, що матч «Олімпік» - «Динамо» відбудеться 24 вересня у Сумах. Початок - о 14:00.

Впевнений у перемозі «Динамо»? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!