УЄФА заарештував рахунки московського «Спартака»

Світовий футбол 22 Вересня, 14:36 503
УЄФА заарештував рахунки московського «Спартака»
В якому розмірі були арештовані кошти, не повідомляється.

Московський «Спартак» планує оскаржити рішення УЄФА про арешт коштів. Про це ТАСС розповів віце-президент червоно-білих Наіль Ізмайлов.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що УЄФА покарав «Спартак» за порушення регламенту трансляцій матчів Ліги Європи. У цьому турнірі сезону 2016/17 москвичі провели два матчі кваліфікаційного раунду, поступившись кіпрському АЕКу. У «Спартаку» пояснили, що ЗМІ помилково витлумачили ситуацію з арештом коштів.

«Наш клуб дійсно отримав повідомлення УЄФА про арешт зазначених сум, але це жодним чином не пов'язано з матчами «Спартака» проти АЕКа в рамках 3-го відбіркового раунду Ліги Європи УЄФА. Підставою для арешту стало постанова швейцарського суду м. Ньона. Відповідно до зазначеної постанови, воно винесене на виконання рішення іспанського суду м. Кадіса 2009 року, яке, в свою чергу, винесене на підставі документів, датованих 1996 роком. У даний час клуб з'ясовує всі обставини прийняття зазначених судових актів, після чого будуть зроблені всі необхідні дії для їх оскарження», - сказав Ізмайлов.