Юрій Вернидуб: «Не хочу відправляти Моурінью у відставку»

Динамо Київ 23 Вересня, 10:49 444
Юрій Вернидуб: «Не хочу відправляти Моурінью у відставку»
Наставник «Зорі» - про настрій в команді після перемоги над «Динамо» та перед виїздом до Манчестера.

- Який у команді настрій після перемоги в Києві?

- Настрій найкращий. Адже зіграли непогано з «Фенербахче» і з «Динамо». Але ми вже думаємо про матч із «Ворсклою», розслаблятися ніколи. Зіграли внічию в ЛЄ - відмінно. Але давайте не будемо квапити події, це тільки один матч. Тепер нас чекає ще більш грізний суперник. Так, у МЮ зараз нелегкі часи, але тим зліші вони будуть і зроблять все, щоб виграти.

- Гендиректор «Зорі» Сергій Рафаїлов говорив, що хотів МЮ в суперники. А ви?

- У плані престижу зіграти з такою командою дуже хочеться, щоб випробувати свої сили. Ми ж прекрасно розуміємо, що абсолютно незрівнянно порівнювати наші клуби. Проте, шанс є.

- Шанс відправити Моурінью у відставку?

- Боже збав, таких думок у мене ніколи немає. Я добре розумію кожного тренера, що будь-яка перемога - це радість, а поразка приносить лише негативні емоції. Тому хочеться підтримати будь-якого з колег після його програшу. Я не та людина, щоб радіти, коли у когось щось не виходить.

- Які завдання у вас на сезон?

- Хочеться зіграти ще краще, ніж в попередньому, і зайняти місце вище. Зараз, звичайно, непрості часи, не тільки для нас і українського футболу, але і для всієї України. Потрібно просто перетерпіти цей час і чесно працювати, показувати хорошу гру і результат, - цитують Вернидуба «Вести».