Друзі та вболівальники вшанували пам'ять Андрія Гусіна футбольним матчем

Динамо Київ 23 Вересня, 12:51 733
Друзі та вболівальники вшанували пам'ять Андрія Гусіна футбольним матчем | 19-27
Увечері 21 вересня на базі київського «Динамо» в Конча-Заспі відбувся матч пам'яті легендарного гравця клубу і збірної України - Андрія Гусіна.

Гра проходила на манежі столичного клубу, повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» Київ. У ньому взяли участь команда друзів Андрія Гусіна та команда фан-клубу «Динамо», який, власне, і посприяв проведенню цього турніру. У складі «Друзів Гусіна» виділялися: Віталій Рева, Владислав Ващук, Едуард Цихмейструк, Василь Кардаш, Олексій Бєлік, Руслан Костишин, які не так давно завершили професійну кар'єру футболістів.

Матч почався з хвилини мовчання в пам'ять про Андрія Леонідовича. До виходу команд на поле до мікрофону по черзі підходили Володимир Мунтян, який відзначив нещодавно 70-річний ювілей, Василь Кардаш, який багато років грав разом з Гусіним, а також Сергій Михайленко, який представляв фан-клуб «Динамо». Всі вони згадали, яким гравцем і людиною був Андрій Гусін.

Володимир Мунтян: «Чесно кажучи, не віриться, що ці два роки пролетіли. Пам'ятаю, стоїмо ми на Байковому кладовищі на 40 днів по Балю, і раптом дзвінок на телефон - з Андрієм трапилася ця біда».
Василь Кардаш: «По-перше, він був неабияким футболістом, я думаю, що всі пам'ятають його гру, іскрометну гру. Спочатку, напевно, не все у нього виходило, але через свою працьовитість він зумів добитися великих успіхів у футболі, він себе зробив за рахунок роботи на футбольному полі».

Регламент передбачав 2 тайми по 35 хвилин кожен, при нічийному результаті - екстра-тайм і серія пенальті.

Матч проходив на високих швидкостях, комбінаційну гру показали обидва колективи. «Друзі Гусіна» забили 2 швидких м'ячі, здавалося, що рахунок найближчим часом дійде до великого, але фан-клуб не здавався. І незабаром відквитав обидва м'ячі. У другому таймі було багато обрізок і втрат м'яча, в одній з контратак фан-клуб забив 3-й м'яч. До фінального свистка залишалося не так вже й багато часу, але екс-футболісти зуміли перевести гру в екстра-тайм.

І в додатковий час на футбольному полі була присутня боротьба. Фан-клуб, який гнав вперед Михайленко, знову вийшов вперед, красиво розігравши комбінацію біля штрафного майданчика «друзів Динамо». Але в другій половині тайму більш майстерна команда все ж взяла своє і здобула вольову перемогу з рахунком 5:4.

Сергій Михайленко: «З одного боку, люди, які приїхали вшанувати пам'ять Андрія Гусіна, - це команда уболівальників, фан-клуб «Динамо», а з іншого – команда «Друзів Динамо», друзів Андрія Гусіна. Це всі, хто пам'ятає, хто шанує його пам'ять. Вийшов хороший матч, хороший футбол, багато голів, багато цікавих моментів, дружня атмосфера, і в цій атмосфері ми вшанували пам'ять великого гравця».