Леоненко: «Рауля зі збірної потрібно відправляти.«Барселона» тут не пройде»

Футбол України 23 Вересня, 23:22 492
Леоненко: «Рауля зі збірної потрібно відправляти.«Барселона» тут не пройде»
Віктор Леоненко «проїхався» по національній збірній.

«По першому матчу національної команди України під керівництвом Андрія Шевченка важко визначити потенціал цієї команди.

5 вересня наша команда зіграла в Києві внічию з Ісландією - 1:1. Це був стартовий матч відбору до Кубка світу-2018.

Всі, звичайно, очікують чогось. Тому що нові тренери. Там ціла когорта. Там же ж чотири тренери. Навіщо тільки іспанець по воротарях, якщо добре працював Сивуха.

Поки що я не бачу у Шевченка жорсткості. Хотілося б саме її. Відразу скажу про Сидорчука. Тут потрібна жорсткість. Справа не в штрафах. Тому що коли у тебе велика зарплата і тебе оштрафували - то нічого страшного. Сидорчуку потрібно давати тести. Кожен футболіст тоді згадує: навіщо я прийшов в секцію футболу.

Шевченко в першому матчі здебільшого діяв на підказках. Все позитивно: перший раз - у перший клас. Можливо, жорсткість ще буде йти від його помічників - Тассотті, Рауля, Мальдери.

Я б хотів, щоб Рауля вже відправляли. Тому що ця «Барселона», яку він ставить, не для нас. Кожен гравець робив по 5-7 не потрібних дотиків.

Нова команда. Я не очікував відразу хорошої гри. Мені сподобався правий фланг. Бутко з Ярмоленком взаємодіяли так, ніби вони вже років десять грають разом.

Тарас Степаненко добре зіграв. На мою думку, він і Ярмоленко були кращими в цій грі.

Ракицький? Помилково так думати. Всі думають, що гол в наші ворота - помилка Кучера. Насправді - не так. Ракицький, виявляється, там винен у всьому. Тому що коли провалюється захисник - Кучер в цьому випадку - вже Ракицький мав страхувати.

З Коваленком на місці центрального нападника наші тренери не вгадали. У мене враження, що минулий місяць - Селезньова. Його не ставлять ні в «Шахтарі», ні в збірній»,- цитує Леоненка gazeta.ua.