Віктор Леоненко: «Усім суперникам «Динамо» в УПЛ треба дати підгузники, ї їх тренерам також»

Динамо Київ 24 Вересня, 09:31 447
Віктор Леоненко: «Усім суперникам «Динамо» в УПЛ треба дати підгузники, ї їх тренерам також»
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко - про Олександра Шовковського, гру «Динамо» та Віктора Циганкова.

«Єврокубки показують: Саша, ти, звичайно, молодець, але пора. В цілому я вважаю, що він давно повинен закінчувати. Просто я його підтримую.

У чемпіонаті України замилюються очі. Поставити можна будь-кого. По воротах «Динамо» суперники майже не б'ють. Завдяки чому ще «Динамо» виграє? Не тільки тому, що пощастило, або Ярмоленко щось вигадав. Просто команди виходять на «Олімпійський» і вже підгузники всім потрібно. Причому тренерам також. Ось що найнеприємніше.

А невпевненість Шовковського передається всьому захисту. У грі з «Наполі» Шовковський налякав всю команду, потім ще червона. Тому і закономірні поразки. А суперники по чемпіонату Украни приїжджають до Києва і змушують «Динамо» атакувати. А кияни звикли передавати м'яч від голкіпера до захисників. Виходить, що «Динамо» володіє м'ячем всі 90 хвилин, а моментів немає.

Циганков? Талановитий хлопець. Я вже давно про нього чув.

Люди зараз вболівають не за нинішнє «Динамо». А за те, що було. Всі вболівальники киян чекають ігри. Тим більше зараз, коли суперники на рівні ДЮСШ.

В «Динамо» президент Суркіс сам купує футболістів. Потрібні чи ні - вже його не хвилює. Кидає їх, а тренеру каже: роби з ними, що хочеш. А все не так просто: будь-якого футболіста потрібно вивчати: характер, хто родичі, з ким спілкуватися буде», - розповів Віктор Леоненко.