Володимир Танчик: «У нас команда фантазерів»

Футбол України 24 Вересня, 11:24 923
Володимир Танчик: «У нас команда фантазерів»
Півзахисник донецького «Олімпіка» Володимир Танчик в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про матч з «Динамо» та останні приготування до нього.

- Ми відразу після кубкового матчу з «Волинню» виїхали в Суми. По приїзду провели тренування і відпочивали після дороги. З «Динамо» завжди готуєшся на гру у доброму гуморі і з повноцінною мотивацією. Зараз важко сказати, чи встигли ми відновиться до матчу проти «Динамо». Подивимося на наш стан під час гри.

- У Луцьку вам не надали поля для тренування перед матчем з «Волинню». Може, це якось це вплинуло на кінцевий результат?

- Я не думаю, що це вплинуло на гру, але знаю, що це не прикрашає клуб.

- Що можеш сказати про нинішнє «Динамо»?

- У «Динамо» дуже сильні гравці і воно залишається однією з найкращих команд в Україні. Можливо, такій команді важко програвати, адже відразу багато тиску від преси і вболівальників, але одна вдала гра - і все налагодиться.

- Але всі ви сподіваєтеся, що ця вдала гра відбудеться не з вами?

- Так. Буду вболівати за них в Лізі чемпіонів. (посміхається)

- Чи служить для вас подвійною мотивацією той факт, що у випадку перемоги над «Динамо» ви зрівняєтесь з ними за очками в турнірній таблиці?

- Можна сказати, що просто перемога над «Динамо» - це велика мотивація, а те, що ми наздоженемо «Динамо» - це подарунок за працю.

- «Олімпік» зараз в своїй кращій формі?

- Мені здається, що ми ще набираємо форму. Ми можемо додати в усьому ще.

- Чи готові піднести сюрприз «Динамо»?

- Готуємося на важку гру, а як все буде, покаже тільки гра.

- Що скажеш про красиві голи Богданова в останніх двох матчах? Нарешті прорвало?

- Ви маєте рацію. Його голи з дальньої дистанції дуже красиві і ми раді, що Андрія нарешті прорвало. Дуже красиві і важливі голи. Ми тільки трохи жартуємо, що у Богданова штрафний, як пенальті. (посміхається) Якщо буде штрафний біля воріт «Динамо», то це не 100% гол буде, але те, що буде небезпечно - це я вам обіцяю.

- Ви замислюєтеся про те, що якщо відберете очки у «Динамо», то можете зробити цей матч останнім для деяких гравців «Динамо»?

- Ні. Це не наші проблеми.

- Напрацьовуєте якісь комбінації, що зможуть здивувати вашого суперника?

- Можна сказати, що підготовка до матчу проти «Динамо» нічим не відрізняється від підготовки до інших команд. Готуємося до гри в звичайному режимі, а в атаці будемо імпровізувати. У нас команда фантазерів. (сміється)

- Що можеш сказати про ваших вболівальників в Сумах?

- Підтримка супер. Відчуваєш себе повноцінно, як вдома. Величезне дякую людям, що приходять на футбол і підтримують нас.

Розмовляв Ігор Гусаков