Роман Санжар: «Пенальті? Начебто м'яч влучив в руку, арбітр правий»

Динамо Київ 24 Вересня, 16:15 656
Роман Санжар: «Пенальті? Начебто м'яч влучив в руку, арбітр правий» | 19-27
Головний тренер донецького «Олімпіка» прокоментував поразку від київського «Динамо».
«Сьогодні так склався матч, ми пропустили гол на початку гри, потім пенальті. «Динамо» отримало психологічну перевагу. Кияни вижали максимум з моментів. А ми, маючи шанси, не реалізували моменти і припустилися помилок в обороні. У другому таймі втомилися і психологічно давив результат на гравців. Сьогодні так склався матч, заслужена перемога «Динамо». В першому таймі я в принципі задоволений грою, а от програючи 0:2, вже стало важко щось змінити. Ми програли чемпіону країни, розберемо помилки і будемо рухатися далі.

Пенальті? Мені важко сказати, начебто влучив м'яч в руку. Арбітр так вирішив, значить, він правий. Мені важко судити, краще хай скажуть експерти.

Якщо чесно, то 3 гри на тиждень - важко для нас, постійні переїзди в автобусах, не встигли до кінця підготуватися», — сказав тренер в ефірі телеканалу «Футбол 2».