Дмитро Михайленко: «Гра не принесла ніякого задоволення»

Футбол України 25 Вересня, 23:54 516
Дмитро Михайленко: «Гра не принесла ніякого задоволення» | 19-27
Післяматчева прес-конференція наставника «Дніпра».
«Швидше за все, результат закономірний. Жодна з команд не домінувала. Так, були моменти, але це не говорить про перевагу якоїсь із них. «Дніпру» не вистачає двох складових: перш за все, майстерності і досвіду. Це не питання мотивації. Ніхто не прибирає ноги або недопрацьовує.
Як мені здається після дев'яти ігор, інтенсивність Прем'єр-ліги занадто висока, і вони просто не встигають думати, боротися. Тому можна говорити про те, що це той рівень, який більшість гравців і показує. І те, що ми не можемо забити гол на виїзді ні в одному з матчів, є наслідком. Сама гра не принесла мені задоволення, особливо контроль м'яча і атакуючі моменти. Це у нас по ряду причин не виходило.
Причина заміни Когута? Ми не змінюємо гравців через технічні похибки. Це може статися з кожним, в тому числі і з досвідченими гравцями. Ми це все розуміємо. Метою заміни було освіжити гру. Потрібні були швидкі ноги і свіжі мізки, тому вирішили випустити Юру Вакулко. Заміна Адамюка пов'язана з пошкодженням, яке він отримав. Істотний удар м'язу, і він молодець, що зіграв 15-20 хвилин у другому таймі. Вихід Довбика теж наслідок травми, отриманої Баланюком», - сказав Михайленко на післяматчевій прес-конференції.