Підсумки 9-го туру ЛПМ для орендованих динамівців

Динамо Київ 26 Вересня, 10:08 766
Підсумки 9-го туру ЛПМ для орендованих динамівців | 19-27
Як футболісти «Динамо», які грають в оренді в інших українських клубах, проявили себе минулого уїкенду.

У суботу в Запоріжжі луганська «Зоря» приймала полтавську «Ворсклу». У складі гостей 15 хвилин ігрового часу отримав орендований у «Динамо» нападник Дмитро Хльобас. Він вийшов на 75-й хвилині замість Кобахідзе, за рахунку 2:0 на користь «Зорі». Після появи на полі Хльобаса «Ворскла» зуміла забити один м’яч (відзначився Дитятьєв) на 4-й хвилині компенсованого часу, встановивши остаточний рахунок 2:1.

А в неділю «Чорноморець» в Одесі розписав нульову нічию з «Дніпром». За господарів зіграв Олександр Андрієвський, з’явившись на полі на 58-й хвилині замість Філімонова. А Владислав Калітвінцев до заявки одеситів цього разу не потрапив.

Набагато результативнішою виявилася зустріч «Олександрії» та «Карпат» (3:2), у якій зі стартових хвилин вишли Роман Яремчук і Андрій Цуріков. Форвард на 50-й хвилині (за рахунку 1:2) поступився місцем іншому нападнику – Кулішу, а півзахисник дограв до фінального свистка та взяв участь у двох гольових атаках олександрійців.