ЛПМ. Збірна туру

Футбол України 26 Вересня, 10:37 1251
ЛПМ. Збірна туру | 19-27
Football.ua представляє свою збірну з кращих гравців дев'ятого туру чемпіонату України.

Артур Рудько (Динамо)

24-річний воротар (вік зазначений не даремно, щоб було менше штампів про «молодого голкіпера») дебютував в нинішньому сезоні в складі першої команди. «Олімпік» створив не так багато передумов для гольових моментів, проте в ситуаціях, коли Рудько вступав в гру, відчувалася величезна впевненість воротаря в своїх силах. Крім того, кинулося в очі, що Артур добре грає ногами, починаючи атаки короткими і середніми передачами. З точки зору побудови гри, для «Динамо» це має величезне значення. Цілком ймовірно, що своїми діями Рудько заслужить місце в стартовому складі в матчі Ліги чемпіонів вже в цю середу.

Богдан Бутко (Шахтар)

Бутко видає черговий впевнений матч, який дозволяє вболівальникам «Шахтаря» говорить про надійну заміну Срни. З його передачі Кичак забив у свої ворота, та й без цього епізоду можна згадати багато моментів, коли Богдан добре підключався в атаку. Рідко таке буває, що футболіст з клубу-гранда їде в оренду, щоб потім повернутися і заграти, але, схоже, це саме той випадок.

Іван Ордець (Шахтар)

Після вильоту від «Янг Бойз» Ордець грає в стартовому складі лише зрідка. Але в п'яти поєдинках з його участю (коли Іван грав всі 90 хвилин) «Шахтар» пропустив лише один раз - від «Зірки» ще в першому турі. Ось і в матчі проти «Волині» Ордець відіграв просто і надійно, до того ж - забив у ворота Кичака, зробивши рахунок 2:0 і знявши цим самим всі питання з приводу переможця матчу.

Євген Мартиненко (Чорноморець)

Всі спроби Дніпра направити м'яч в штрафну одеситів Мартиненко з Хочолавой впевнено припиняли - практично нічого не вдалося дніпрянам створити біля воріт Боровика. Центрбеки «Дніпра» - повноцінні співавтори сухої серії команди.

Сергій Люлька (Чорноморець)

Флангом, на якому захищався Люлька, «Дніпро» навіть не думав атакувати - більше свободи було на протилежному у Блізніченка, якому Данченко багато дозволяв через свою велику задіяність в атаці. Люлька ж в цій грі був - сама надійність.

Андрій Запорожан (Олександрія)

Коли в кінці першого тайму «Карпати» вийшли вперед, саме Запорожан став тим, хто організував потужний штурм в другій половині. Фактично, в цьому матчі на рахунку Андрія 1+1 за системою гол плюс пас, адже крім реалізованого пенальті, він віддавав ту передачу, яку Куліш трохи підкоригував в напрямку Пономаря.

Павло Ксьонз (Карпати)

Якби Ксьонз не був змушений покинути поле через травму, «Карпатам» було б легше в другому таймі, адже в першому саме Ксьонз був одним з тих, хто вів команду за собою, забив перший м'яч. У другому таймі вже без Ксьонза «Олександрія» на правому фланзі «Карпат» відчувала себе значно спокійніше і змогла зосередитися на атакуючих діях.

Дерліс Гонсалес (Динамо)

Парагваєць нарешті провів дійсно сильний матч в нинішньому сезоні. У цей вечір Дерліс і забив, і віддав гольову передачу на Циганкова. По суті, саме результативні дії Гонсалеса визначили результат матчу.

Желько Любенович (Зоря)

Центральний півзахисник луганчан знову забив і видав черговий сильний матч. У свої 35 серб є еталоном того, як повинен виглядати футболіст в цьому віці, з точки зору функціональної готовності. Желько звично встигає всюди. У цьому сезоні - це вже третій гол Любеновича.

Віталій Пономар (Олександрія)

Віталій зрівняв рахунок, а у випадку з переможним голом готовий був замикати, але допоміг Новотрясов. За першу половину гри футболісту складно виставити хорошу оцінку, але другий тайм він провів добре, був дуже активний, крім безпосередньої участі в двох м'ячах.

Андрій Борячук (Шахтар)

За такий гарний гол, який Андрій забив у своєму дебютному матчі в УПЛ можна у вигляді легкого авансу і в збірну включити. Браво, Андрій.Продовжуй радувати такими красенями і далі. Тим більше, що позиція нападника в «Шахтарі» зараз найслабша і шанси пробитися є.