Геннадій Зубов: «Вернидуб здивує Моурінью домашньою заготовкою»

Футбол України 26 Вересня, 13:46 843
Геннадій Зубов: «Вернидуб здивує Моурінью домашньою заготовкою»
Колишній гравець «Шахтаря» і «Зорі» дав свій прогноз на історичний матч для луганського клубу.

«Та я впевнений, що Вернидуб дасть бій Моурінью. Тим більше, що такі преценденти в історії футболу вже були. Пригадайте нашого покійного Віктора Прокопенка. Свого часу він тренував скромний «Ростов» і виграв у «Манчестер Юнайтед»! Те, що «Манчестеру» не буде легко у цьому матчі, я вам зуб даю. Я впевнений, що Вернидуб здивує Моурінью домашньою заготовкою. Він знає, як це зробити.

Ви думаєте, футболісти «Зорі» не розуміють, в якому матчі їм доведеться зіграти? Розуміють і будуть битися до останнього. Вони битимуться за свою команду, за себе, за тренера і за гроші. А чого лукавити, у них затримки зарплати, а перемога в Лізі Європи - це солідні виплати від УЄФА. Та вони ноги відриватимуть Погбі, Ібрагімовичу та іншим.

Я б не назвав «Зорю» командою виключно Вернидуба. Як я вже говорив, лише комплексний підхід дозволив вибудувати таку команду. Просто там кожен на своєму місці. Вернидуб грамотно використовує сильні сторони кожного футболіста, щоб отримати максимум. Це команда бійців. Там немає технарів, зірок чи піжонів. Всі гарують до останньої краплі поту, і це приносить їм результат. Зупиняться - все, немає такої команди. А вони не зупиняться, і «Манчестер» це відчує на собі повною мірою.

Так, у «Зорі» важка група, практично «група смерті», але вмирати у ній першими «Зоря» точно не збирається. Це показав і перший матч групового етапу, який команда незаслужено звела унічию, - цитує Зубова plussport.com.ua.