У Краматорську відкрито новий офіс Федерації футболу Донецької області

Футбол України 26 Вересня, 18:59 638
У Краматорську відкрито новий офіс Федерації футболу Донецької області
У Краматорську Донецької області відбулося урочисте відкриття нового офісу Федерації футболу Донецької області.

Організація, яка виїхала з окупованого Донецька, спочатку влаштувалася в Слов'янську, тепер же її офіс вирішили відкрити в центрі Краматорська - на проспекті Миру, 6.

У новому офісі під головуванням президента Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова відбулося засідання виконкому федерації, на якому було підбито підсумки участі дитячих команд області у Всеукраїнських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м'яч-Кубок Кока-Кола», а також проведення чемпіонату серед ДЮСШ та спортивних клубів за чотирма віковими категоріями.

«Не дивлячись на всі труднощі в нашому регіоні, футбол сьогодні повинен бути масовим видом спорту, і він, безумовно, має розвиватися. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб проводилися турніри всередині міст, змагання між містами. Ми популяризуємо дитячий та дворовий футбол, - сказав у вітальному слові президент федерації футболу Донецької області Максим Єфімов.

Про ситуацію з розвитком футболу в містах Дружківка і Лиман доповіли Євген Крайній і Сергій Синяк. Підкреслювалося, що в Лимані для розвитку найпопулярнішого виду спорту є відповідна інфраструктура, працює дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив», команди постійно беруть участь у різних дитячих і дорослих турнірах, у змаганнях ветеранів та жіночих команд. А в Дружківці місцеві футболісти змушені їздити на тренування в інші міста і виступати за їх команди. Ситуацію з розвитком цього виду спорту в місті оцінили як незадовільну.

На засіданні також було затверджено регламент «Кубка Губернатора 2016», який завершуватиме футбольний сезон в Донецькій області.

Крім цього, у Краматорську відкриється перше футбольне поле зі штучним покриттям на території школи №8, побудоване за кошти державного бюджету. Незабаром завершиться облаштування полів в школах № 15,31,26 та в Саду Бернацького.