Чи готовий Віктор Циганков замінити Андрія Ярмоленка в «Динамо»

Динамо Київ 27 Вересня, 10:01 875
Чи готовий Віктор Циганков замінити Андрія Ярмоленка в «Динамо»
Екс-лідери київського клубу Ващук, Лужний та Шацьких аналізують гру молодого таланта Віктора Циганкова на старті сезону.

Екс-захисник «Динамо» та лондонського «Арсеналу» Олег Лужний:

«Не чекав, що він так себе зарекомендує. Видно, що йому ще бракує м'язів для чоловічої боротьби. Але це і зрозуміло, адже, ще вчора грав у дитячий футбол. Проте він вже готовий підтримувати швидкість, яку йому пропонує команда і є думка в його діях. Видно, що це адекватна молода людина. Ярмоленка можна буде відпускати. Циганкова ще раніше можна було б награвати. Так же в усьому світі роблять. Готують гравця на місце футболіста, якого хочуть продати. Чому того досі не було в «Динамо» в випадку з Ярмоленко? Це питання риторичне. І не до мене воно».

Колишній гравець «Динамо» Владислав Ващук:

«Перспектива є. Але багатьох футболістів на початках зламала оця слава. Вже є такі приклади і при Сергієві Реброві. Хоча в цього малого, батько теж футболіст і, думаю, зуміє його вберегти від «зірочки». А поки Ярмоленко в команді, то хай вчиться в нього. Замінити одразу не вийде. Говорити тут нема про що. Але з часом... Давайте дамо йому півроку. Це не так багато».

Екс-нападник «Динамо» Максим Шацьких:

«В нас як? В 18 - молодий, в 25 - перспективний, а в 30 вже старий. Я вважаю, що в 18 років Циганков має показувати зрілий футбол. Я свого часу в 16 років переїхав на Росію. В чужу країну, одразу після школи, уявляєте як це було? І пережив! А Вітя тут фактично вдома. Зараз на початках йому треба працювати вдвічі більше за інших. Аби поменше чути цю похвалу від журналістів. По собі знаю, що така увага відволікає від футболу. Звісно, приємно, коли з тобою фотографуються, беруть автографи. Але в тебе є робота і це треба розуміти. Ярмоленка треба так чи інакше відпускати. І як не буде там Циганкова, то буде інший. Я б не ставив питання так, що або Циганков, або ніхто. Загалом в «Динамо» зараз конкурентний «молодняк». Це і захисник Очігава, і нападник Бєсєдін. Вони вже додають тренеру можливості вибору».