Герой футбольного дня. Артем Кравець

Динамо Київ 27 Вересня, 10:11 575
Герой футбольного дня. Артем Кравець
Артем Кравець забив другий гол в чемпіонаті Іспанії.

«Гранада» вчора програла свій черговий матч в чемпіонаті Іспанії, але особисто для Артема Кравця поєдинок склався вдало. Українець вийшов на поле в результаті заміни на 71-й хвилині, а на 78-й уже забив гол, ударом в падінні замкнувши фланговий простріл від партнера. Так «Гранада» до мінімуму скоротила відставання від «Алавеса» і подарувала своїм вболівальникам надію.

Надія та, щоправда, швидко померла. Весь той позитив, який спостерігався в діях футболістів «Гранади» в атаці в другому таймі, перекреслився жахливою грою команди в захисті. Два голи були «привезені» на рівному місці. Спочатку, ще до виходу на поле Кравця, кричуще помилився Уче Агбо, а потім, вже коли рахунок був 2:1, безвідповідально зіграв Рубен Везу. За такої гри захисників безпорадним був би навіть Ліонель Мессі.

Для Артема Кравця найважливіше – успіхи команди. Принаймні, так сам футболіст зазначав і зазначає в розмовах з пресою. Але це, напевно, той випадок, коли українцеві потрібно сконцентруватися на роботі на власне ім'я. У «Гранади» станом на зараз мало шансів заявити про себе в Прімері, тому Кравець повинен думати про майбутнє, про те, де опиниться після завершення терміну оренди.

Хорошим варіантом було б продовження кар'єри в чемпіонаті Іспанії, але якщо лише в елітному дивізіоні. А поки що виглядає так, що нинішня команда Кравця повторить долю колишньої команди Артема - «Штутгарта». З іншого боку, минув лише шостий тур і попереду ще левова частка боротьби. Часу і можливостей надолужати згаяне у «Гранади» буде вдосталь.

Як би там не було, Кравець мусить працювати не покладаючи рук. Боротися за місце в основі, забивати, асистувати, продуктивно грати на команду. Так, як зіграв вчора. В поєдинку проти «Алавеса» в активі українця – не лише гол. Ще – інший небезпечний удар, який також мав шанси стати результативним. Крім того, поява на полі Кравця надала атакам «Гранади» осмисленості – тепер простріли, навіси, передачі з глибини мали адресата, який не лише чекав м'яча, а й боровся за м'яч.

Кравець – не ідеал нападника, але й не повна бездарність. У Артема є свої сильні якості, для яких просто потрібно знайти основу, підтримку.