«Бешикташ» — «Динамо» Київ. Прогноз Ігоря Циганика

Динамо Київ 28 Вересня, 00:16 1013
«Бешикташ» — «Динамо» Київ. Прогноз Ігоря Циганика
Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт «Рейтингу Бумекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч 2-го туру групи «В» в Лізі чемпіонів, в якому турецький «Бешикташ» прийматиме київське «Динамо».
Кияни розуміють, що відступати вже нікуди, все одно потрібно набирати очки в цьому матчі. В принципі, з турецькими командами ми граємо добре. Отож, я ставлю на те, що буде «тотал голів більше 2,5» та «перемога «Динамо»».

Відсутність Гусєва може позначитися, але не критично. Ті футболісти, які завтра вийдуть на поле, розумітимуть, що все в їхніх руках. Основна обойма гравців полетіла до Туреччини. Думаю, вона завтра здобуде позитивний результат.

Ефект Циганкова? Справа не в ньому. Питання в ключових футболістах, які зараз є в розпорядженні Реброва. Мова йде про Хачеріді, Рибалку, Віду, Ярмоленка, той самий Мораєс і Гармаш. Розумієте, в «Динамо» є гравці, котрі повинні потягнути за собою команду. Не можу сказати, що Циганков зараз така визначальна фігура в київському колективі. Більше того, я не впевнений, що Віктор завтра вийде з перших хвилин на поле.

Отож, нагадаю свої ставки: «тотал голів більше 2,5» та «перемога «Динамо»».
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!