Україну та Косово розсудить бригада арбітрів з Нідерландів

Збірна України 28 Вересня, 11:09 434
Україну та Косово розсудить бригада арбітрів з Нідерландів
Визначилася бригада арбітрів, які працюватимуть на матчі групи «I» кваліфікаційного раунду чемпіонату світу 2018 року між національними збірними командами України та Косова, який відбудеться 9 жовтня у Кракові.

Головним арбітром матчу призначено 42-річного рефері з Нідерландів Кевіна Блома. Асистенти арбітра – Патрік Лангкамп та Бас ван Донген, резервний арбітр – Паулюс ван Букел (усі - Франція). Спостерігач арбітражу – Паулюс Малжинскас (Литва).

Блом − арбітр ФІФА з 2005-го року. Він має чималий досвід арбітражу як внутрішніх (чемпіонат та кубок Нідерландів), так і міжнародних змагань під егідою УЄФА (Ліга чемпіонів, Ліга Європи, кваліфікація ЧЄ).

Але призначення на гру за участю національної збірної команди України ця офіційна особу матчу отримувала лише одного разу. Так, 2 червня 2010 року у товариському матчі «синьо-жовті» під керівництвом Мирона Маркевича з мінімальною перевагою обіграли команду Норвегії в Осло (1:0).

Цікаво, що єдиний м’яч у тій зустрічі забив тодішній дебютант національної команди Роман Зозуля, який донині захищає кольори української збірної.