«Бешикташ» - «Динамо»: прогноз Євгена Ловчева

Динамо Київ 28 Вересня, 14:06 543
«Бешикташ» - «Динамо»: прогноз Євгена Ловчева
Колишній футболіст, майстер спорту СРСР міжнародного класу і заслужений майстер спорту Росії, екс-тренер футбольних і міні-футбольних команд, футбольний експерт Євген Ловчев дав прогноз на матч «Бешикташ» - «Динамо» Київ.
У зв'язку з подіями, які відбуваються в Україні, місцевий чемпіонат став слабшим. Раніше там було київське «Динамо», «Шахтар», «Дніпро», «Металіст». Дуже сильні команди. І це давало представникам України в єврокубках можливість перебувати в гарному стані. Але зараз за винятком «Шахтаря» у киян практично немає конкурентів. І їм буде не вистачати саме рівня таких матчів.

«Бешикташ» - турецька команда, яка грає в Туреччині. Що це таке - я знаю з власного досвіду. Коли грав у збірній СРСР, ми стояли слухали гімни поруч з Володею Мунтяном, до речі, київським футболістом, і банально не чули один одного. Такий там стояв рев на стадіоні.

«Бешикташ» - команда улюблена в Стамбулі, її поженуть в атаку, і разом з глядачами господарі киян трошки приб'ють.
А тотал більше тут припускаю виходячи з того, що «Бешикташ» це команда, яка буде весь час нагнітати. І, напевно, буде вести в рахунку. А «Динамо» потрібно буде також йти вперед, щоб відіграватися, забивати гол. Щоб до повторної зустрічі прийти з чимось, що дало б можливість сподіватися на позитивний результат під час матчу в Києві.
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!