Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 29 Вересня, 00:47 508
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» поспілкувався з пресою після нічиєї з «Бешикташем» (1:1).

- Кожне очко в Лізі чемпіонів - дуже важливе. У першому таймі нам було дуже важко. Вдячний хлопцям, що змогли в другому таймі проявити свої найкращі якості. Для багатьох хлопців це величезний досвід. Упевнений, з кожним матчем ми будемо виглядати краще.

- Чи задоволені ви результатом матчу? Що з Буяльським?

- Я задоволений нічиєю з таким сильним суперником. «Бешикташ» - дуже серйозна команда. Тут грати дуже важко будь-якому супернику. Що стосується Буяльського, то поки у мене немає інформації. Завтра буде МРТ, потім стане ясно що і як.

- Чому було два різних тайми у виконанні «Динамо»?

- У першому таймі «Бешикташ» грав агресивно. Забивши м'яч, суперник заспокоївся, цим ми змогли скористатися в другому таймі. Ми грали на виїзді, і це дуже непросто здобути очки в такому протистоянні.

- Як вам атмосфера на стадіоні?

- Я знаю цю атмосферу ще зі своїх матчів за «Фенербахче», коли в мене кидали каміння, коли я вийшов на розминку. Сьогодні, слава Богу, такого не було. Атмосфера була прекрасною.

- Як прокоментуєте вихід Рудько?

- Ми даємо шанс усім футболістам. Намагаюся давати шанс особливо молодим футболістам. Сподіваюся, з часом, вони зможуть його виправдати. Головне - ретельно працювати.

- Порівняйте два перших зіграних матчі. З ким було складніше грати: з «Наполі» або «Бешикташем»?

- Це дві різні команди, які сповідують різний футбол. У «Наполі» божевільна інтенсивність гри. У «Бешикташа» ж більш атлетичний футбол. До того ж, вони мають таку підтримку вболівальників. Сподіваюся, ці два матчі будуть величезним досвідом для наших молодих хлопців. Я в них дуже вірю.