Герой футбольного дня. Андрій Ярмоленко / Денис Гармаш

Динамо Київ 29 Вересня, 10:59 997
Герой футбольного дня. Андрій Ярмоленко / Денис Гармаш
Про гру Андрія Ярмоленка та Дениса Гармаша в матчі проти «Бешикташа».

Лукавити, або ходити навколо не будемо - Андрій Ярмоленко провалив матч проти «Бешикташа» так само, як провалив його Денис Гармаш. Що стосується останнього - це просто тихий жах. Денис недозволено багато помилявся в першому таймі, віддаючи неточні передачі, в принципі, в простих ситуаціях. У перерві півзахисник, очевидно, отримав установку від тренера пробивати по воротах - і тут назовні вилізла інша біда.

Гармаш пробивав вкрай невдало. М'яч або ледве котився до воріт, або летів у молоко, або взагалі зрізався з Денисової ноги. Проблема в тому, що Гармаш, виконуючи прохання тренера, неправильно розпоряджався окремими моментами, «підрізаючи» неточними ударами перспективні ситуації. З одного боку, і «підкопатися» ні до чого - Гармаш виконував установку. З іншого - футболіст не повинен працювати з-під палки і в рамках.

Денис Гармаш (Динамо)

Денис повинен був прислухатися до прохання тренера, але як собачка сліпо виконувати її не просто не мав, а права не мав. Гармаш повинен був відчувати гру, варіювати, розуміти, де доцільно пробити, а де - віддати передачу або залишити м'яч партнеру. Так, принаймні, діють зрілі майстри.

Але все ж, Дениса виправдовує один момент. Одним маневром, однією передачею Гармаш реабілітувався за весь негатив, який вболівальники «Динамо» отримали від гри півзахисника. Момент стався на 87-й хвилині, коли Денис віддав просто професорську розрізну передачу. А далі на авансцену вийшов Андрій Ярмоленко...

Якщо лідер «Динамо» називає себе гравцем топ-рівня і мріє про перехід у більш статусний європейський клуб, то такі моменти в таких матчах реалізовувати зобов'язаний. Тим більше, коли гра не складається в принципі, - і тут з нічого виникає подібний шанс. Ярмоленко пробив нехитро - низом по центру, хоча міг перекинути, обіграти, або, принаймні, спробувати пробити повз голкіпера, який банально кинувся на перехоплення.

Андрей Ярмоленко (Динамо)

Якщо Гармаш себе тією передачею реабілітував, то Ярмоленко тим промахом тільки додав приводів для критики. Андрій не показав нічого, що відповідало б грі лідера колективу.

Так, були звістки про проблеми зі здоров'ям, які нібито переживає Андрій, але відповідальності з Ярмоленка це ніяк не знімає. Не знімає, бо футболіст провів на полі всі дев'яносто хвилин, а значить, чимось переконав тренера довіритися йому. Переконав на тренуваннях, але в грі очікувань не виправдав.

«Бешикташ» не був у цьому матчі бездоганним. «Бешикташ» можна було обігравати - навіть із провалом в першому таймі. Три очки стали б для «Динамо» гідною компенсацією за всі попередні невдачі. І ці три очки могли б стати підмогою для подальшого штурму першого-другого рядків турнірної таблиці. А так доведеться значно важче.

Ігор Семйон