Роман Григорчук: «Сьогодні «Майнц» був кращим за нас за всіма компонентами гри»

Світовий футбол 29 Вересня, 21:34 440
Роман Григорчук: «Сьогодні «Майнц» був кращим за нас за всіма компонентами гри»
Головний тренер футбольного клубу «Габала» Роман Григорчук прокоментував поразку від «Майнца» у другому турі Ліги Європи.
- Сьогодні «Майнц» був кращим за нас за всіма компонентами гри. Добре діяли з м'ячем, фізично були сильнішими. Перед грою я говорив, що не можна заспокоюватися. Суперник бився, як гладіатор. Мої гравці теж зробили все, що могли. Після зустрічі я похвалив їх. Не варто засмучуватися. Ми грали проти «Майнца». Добре, що проводимо такі зустрічі і знаємо свою силу. Таких ігор має бути більше. Особисто я не шкодую з приводу поразки.

Гості активізувалися після замін, і це зіграло свою роль. Я знаю, що у німецького клубу багато висококваліфікованих гравців. Команда повинна знати, як діяти в таких моментах. Треба багато чого довідатися, щоб йти вперед.

У пропущених голах завжди хтось винен. У захисті потрібно діяти компактно. Не хочу когось окремо звинуватити. Сьогодні мої гравці відчували тяжкість двох зустрічей, а гравці гостей просто «літали» по полю. З цим зрівнятися складно. Можу сказати лише одне, що Озобич відбігав більше за всіх. Ще раз кажу своїм гравцям «відмінно», - наводить слова Григорчука видання azerisport.com.