Пезейру: «Сьогодні «Шахтар був краще «Браги»

Футбол України 29 Вересня, 23:13 500
 Пезейру: «Сьогодні «Шахтар був краще «Браги» | 19-27
Головний тренер «Браги» Жозе Пезейру поділився думками про гру команди в поєдинку 2-го туру Ліги Європи з «Шахтарем» (0:2) на післяматчевій прес-конференції.

Наставник «Зброярів» заявив, що його команда була гірше українців, а також поскаржився на брак концентрації і терпіння у своїх підопічних. На думку Пезейру, саме ці чинники вплинули на підсумковий результат.

«Шахтар сьогодні був краще нас. Вже на старті матчу вони забили гол, це нас засмутило. У перші 15 хвилин Шахтар нам не залишав ніяких шансів, і ми не могли нормально оборонятися і виходити в атаку», - заявив Пезейру.

«До кінця першого тайму нам вдалося збалансувати гру, а після видалення вона взагалі трохи змінилася. Шахтар сіл в оборону і лише зрідка виходив в атаку. Але навіть маючи на одного гравця більше нам не вдавалося бути такими ж сильними, як «Гірники» в першому таймі».

«Нам не вистачило якості в атаці, ми практично не створювали моменти. У нас було недостатньо концентрації і терпіння, щоб гостро атакувати. У другому таймі «Шахтар» хоч і відсиджувався в захисті, але все одно був гостріше. Взагалі суперник по ходу всього матчу був краще, тому і переміг».

При цьому Сеу Пезейру не став критикувати і звинувачувати в поразці гравців своєї команди, заявивши, що вони зробили все, що змогли.

«Я не можу бути незадоволеним своїми футболістами. Він віддавалися грі, але на жаль не змогли виконати все те, про що я їх просив», - підсумував тренер.