Гіркий смак возз'єднання. Португальська преса – про матч «Шахтар» - «Брага»

Світовий футбол 30 Вересня, 09:19 992
Гіркий смак возз'єднання. Португальська преса – про матч «Шахтар» - «Брага» | 19-27
«Шахтар» - «Брага» - післяматчевий огляд португальської преси.

Португальська преса поразку «Браги» від «Шахтаря» сприйняла з холодною головою. Мовляв, все відбулося так, як і мало відбутися. Журналісти відзначають вищий клас української команди, а також пишуть про негативні емоції, які футболісти «Браги» пережили в моменті возз'єднання зі своїм колишнім тренером.

Авторитетне видання А Воlа багато уваги матчеві не приділило. На сайті можна знайти коротеньку замітку з фактажем: «Брага» зазнала поразки в Україні від «Шахтаря». Тарас Степаненко та Віктор Коваленко відзначилися в складі команди Паулу Фонсеки, яка на початку другого тайму через вилучення Фреда залишилася вдесятьох»

«Такий результат залишає «Брагу» в нижній частині турнірної таблиці. В той час, «Шахтар» з шістьма очками - лідирує. Другим з чотирма балами йде «Гент»… «Коньяспору» журналісти чомусь приписали один заліковий бал, хоча фактично турецька команда залишається з нулем.

Серед іншого, журналісти А Воla оглянули найцікавіші, на їхню думку, матчі Ліги Європи (зокрема, чільне місце належить інформаційній вивісці про поєдинок МЮ – «Зоря»), подали коментарі Паулу Фонсеки, а також виділили окремою новиною епізод, коли Богдан Бутко повалив тренера з ніг в технічній зоні.

Шахтер - Брага

Ресурс Desporto пише про «возз’єднання» «Браги» та свого колишнього тренера, яке не принесло «архієпископам» позитивних емоцій. «Шахтар» бив «Брагу» завдяки двом голам, - звітує журналіст. – Перший точний удар був завданий Степаненком вже на 5-й хвилині зустрічі. Пізніше, на хвилині 56-й, відзначився Віктор Коваленко. Команда Паулу Фонсеки очолює турнірну таблицю групи з шістьма очками, а «Гент», який обіграв «Коньяспор», йде другим»

«Ця втрата значно ускладнює життя Жозе Пезейру. Тепер в матчах проти «Коньяспору» «Брага» не має права на помилку», - підсумував автор.

Підтримуючи колег, не дали змістовного звіту про матч й журналісти видання O Jogo. «Брага», возз'єднавшись з Паулу Фонсекою, терпить поразку від «Шахтаря». «Зброярі» перебували у чисельній більшості з 47-ї хвилини, але навіть це не допомогло португальській команді. «Шахтар» відкрив рахунок вже на п'ятій хвилині зустрічі після вільного удару. На початку другого тайму жовту карточку, яка виявилась для футболіста другою в матчі, за симуляцію отримав Фред. Втім, перебуваючи вдесятьох, команда колишнього тренера «Браги» лише збільшила свою перевагу», - йдеться в повідомленні.

Спортивний відділ ресурсу publico.pt. до висвітлення матчу підійшов відповідально. «Маленька «Брага» надокучила потужному «Шахтарю», – пише автор. – Дуже швидко стало зрозумілим, як саме розгортатиметься гра – з домінуванням українців і вичікуванням від «Браги». Втім, настільки швидкого голу від «гірників» не чекали. Після подачі Фреда зі штрафного на п'ятій хвилині Степаненко отримав м'яча у вільній зоні і вколотив його до сітки воріт Марафона. Українська команда продовжувала тиснути на «Брагу», змушуючи її помилятися і йти на порушення правил».

«Але ж фізичні можливості «Шахтаря» – не безмежні. «Бразі» вдалося наприкінці тайму пригальмувати суперника і трохи вирівняти гру. Не вистачило лише одного: пробитися до воріт «Шахтаря» і створити гостроту. Андрій Пятов жив спокійним життям».

«Друга половина зустрічі почалась з того, що вважалося хорошим для «Браги»: вилучення заробив Фред, який до того був кращим у складі «Шахтаря»»… Журналіст зазначає, що арбітр в тому епізоді помилився – симуляції не було, так само, як не було й порушення правил з боку футболіста «Браги». «Проблема в тому, - продовжив автор, - що, граючи вдесятьох, «Брага», як і раніше, не змогла створити гостроти біля воріт Пятова. Незважаючи навіть на заміни від Пезейру, які перебудували португальську команду на гру в два форварди. «Шахтар», діючи на контратаках, був навіть гострішим».

І красномовний висновок звіту: «В п'яти матчах проти українців «Брага» втратила все. Вчора знову проявилася різниця між командами. «Шахтар» – більш потужний, володіє тими опціями, яких не має «Брага», тому результат подиву не викликає».